Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal életközösségünk...

Párommal életközösségünk megszünt. A láthatás megállapítását nem tudom elindítani, mert nem jön el a bíróságra. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Mivel,nem jön el a bíróságra,nincs még megállapítva a láthatás.Így aztán egyáltalán nem engedi a láthatást.Hová kell fordulnom,láthatom-e három gyermekem,míg nincs végzés?

2017. jan. 28. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha nincs még rendezve a szülői felügyelet kérdése, akkor ugyanannyi jogod van hozzá, mint a másik szülőnek. Ha nem engedi, akkor hívj rendőrt, illetve értesítsd a gyámhatóságot.
2017. jan. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem jön el a bíróságra, akkor nélküle is lefolytatják a gyerekelehelyezés és láthatás szabályzását.


Ázt nem írtad, mekkora gyerekröl van szó, de 3 év alatt nem viheted el magaddal a másik szülö beleegyezése nélkül.

2017. jan. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nincs szabályozva, addig közös felügyelet van, tehát neked pont ugyanannyi jogod van a gyerekhez, mint neki. Ha nem tudod elhozni egyáltalán azonnal tegyél feljelentést a rendőrségen és a gyámhivatalban is, a bíróságon pedig kérd, hogy nálad helyezzék el a gyerekeket.
2017. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sajnos,csak most áll módomban válaszolni.Végül,úgy tudtam tegnap elhozni őket hétvégére,hogy vittem magammal egy tanut.A gyerekek;3-4és fél és 7 évesek.
2017. jan. 29. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!