Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ezzel ki lehet túrni a...

Vajon ezzel ki lehet túrni a gyerek igazi apját?

Figyelt kérdés

Adott egy csonka család: anyuka az új barátjával lakik együtt, ők nevelik a most 4 éves kislányt. A valódi apukának láthatási joga van, igyekszik a legtöbb időt a kislánnyal tölteni.


Anyuka idegbajos és szeretné a valódi apukát kitúrni az életükből, nevetséges indokokkal megtagadja a láthatást, a gyerek előtt rendez ordibáló fesztivált stb...


Anyuka újdonsült párja lesiben lefotózta a valódi apukát, miközben egy parkolóban voltak a kislánnyal és nem fogta a kezét. Most a fotó alapján feljelentették veszélyeztetésért.


A valódi édesapa mire számíthat?



2016. okt. 26. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Semmire. Ne aggódjon.

Gyámügyön jelentsd mikor megtagadja a láthatást.


Utálom az ilyen nőket, én is elvált vagyok, új párom is van, de soha nem akadályozom apával a láthatást. Az én konfliktusom nem a gyereké.

2016. okt. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez de szánalmas, hogy csinálhatott gyereket egy ilyen nőnek? Keresni kell rokonokat akik alátámasztják, hogy idegbeteg. Egy ilyen kép miatt nem fogják megtagadni a láttatást.
2016. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, nem jól tudom, de mintha másokat lesiben (a beleegyezésük nélkül) fotózni bűncselekménynek számít. Szóval az a fagyi még vissza is nyalhat.
2016. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Először is az apa dokumentáljon mindent ami történt, a gyerek előtti dolgokat diktafonnal is. Az apa láthatási jogát nem lehet korlátozni ha nincs ilyen végzés, tehát elviheti láthatásra és abba az anyának beleszólása nincs. Az akadályozott láthatást ugyancsak dokumentálni kell. Az említett példa semmit nem ér a bíróságon, viszont én bátorítanám az apát, hogy maga adjon beadványt a bíróságra az általa tapasztalt visszásságok miatt, a gyámügyön pedig kérni kell pszichológusi szakvéleményt, hogy a gyereket befolyásolták -e károsan az anyja és az új élettárs. Ilyenkor általában még nem lehet sikeresen kérelmezni a felügyelet megváltoztatását, de onnantól jobban odafigyelnek az anya és környezete dolgaira is, és további jogsértések esetén már sikerrel lehet egy ilyet is megvalósítani.

Tehát most dokumentáció, ügyvéd, gyámügy, bíróság.

2016. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Biztos valami szolis , mükörmös vékony csaj lehet az anyuka , ha ilyen termeszet mellett ferfiakat fog magának ....
2016. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Inkább az anya fog pórul járni, ha ilyenekkel próbálkozik be.
2016. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas az anyuka. Egy tarkón vágást simán kiutalhatna neki akár a gyámügy is. Én sem fogom mindig a 3 évesem kezét mindig. Pontosan azért, hogy egyedül is tanuljon meg sétálni.
2016. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A valodi apa tovabbi nevetseges vadakra szamithat. Az uj apuka meg egy kiados veresre ha meg egyszer lefotoz titokban.
2016. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem, nem lehet kitúrni. Ahhoz sokkal komolyabb indok kell.

Én meg a lesifotózás miatt jelenteném fel a másik pasit.

2016. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

semmi baj, a gyerek előbb utóbb észreveszi majd,hogy mi folyik itt a családban. és hogy ki a normális és ki nem.

úgyis rájön majd,hogy az anyja idióta az új párjával együtt és az apjához fog inkább kötődni. csak idő kérdése.

egyébként a bíróságon nem hiszem,hogy foglalkoznak ilyennel.láttak már elég ilyen esetet,hogy tudják,hogy most nem az apuka a ludas.

2016. okt. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!