Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok erre?...

Ti hogyan reagálnátok erre? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ha az apa a legnagyobb, 6 éves gyerekkel elmegy sportnapra, azt mondja, hogy egy óra körül hazaér. Az anya otthon marad a 3 évessel és a három hónapossal. A két kicsit úgy terelgeti, hogy egyre legyenek éhesek, álmosak, hogy délben mindenki tudjon aludni.Ez nem kevés meló.

Anya fél egykor sms-ben megkérdezi apát, hogy hazaérnek-e 1-re. 1 előtt 10 perccel ír vissza, hogy már biztosan nem, mert elhúzódott a program. 2 után érnek haza, addig semmi visszajelzés. Láthatóan a sportnap után még elmentek Mc-be. Addigra a két kicsi éhes, sír, már aludt, evett, szóval a déli közös pihenésnek annyi.

Anya kiakadt. Apa úgy gondolja, hogy anya nem normális. Apa indoka arra, hogy miért nem szólt időben a késésről, hogy nem nézte az órát.

Nektek mi a véleményetek a szituról?


2017. febr. 19. 09:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Anyuka 3 gyerekkel a hata mogott nem ertem, hogyan lehet ennyire meglepodve, hogy egy gyerekprogram nem pontosan akkor er veget, amikorra mondjak. De nem ertem mi koze van apukanak meg a nagyobb gyermeknek a ket kicsi pihenojehez. A 3 honapos azert eleg mas alvasritmussal rendelkezik mint egy 6 eves peldaul. Tehat siman lehetett volna tartani a normalis rendet, es egyutt lenni akkor, amikor a masik ketto hazajott. Ezen felesleges ekkora vitat generalni, mert meg a szituacionak is alig van ertelme.
2017. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
Én már ott elakadtam, hogy "egyre legyenek éhesek, álmosak, hogy délben mindenki tudjon aludni". Amúgy az apának igaza van, az anya nem normális.
2017. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%

Nem érzem olyan drámainak a helyzetet, hogy anyukának hisztiznie kelljen miatta. Nem kell határidő napló szerint élni az életünket, pláne nem egy 6 évesnek. Elhúzódott a sportnap? Ez van, legalább jól érezte magát a gyerek.

A másik kettő kicsinek meg egyébként is teljesen más a bioritmusa. Nem kell mindenben hozzájuk alkalmazkodni.

2017. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
Anyukának otthon maradt a 2 pici,velük kell foglalkoznia,nem a nagyobbal,akire apuka vigyáz.Én sem értem,hogy miért kell a 2 picihez igazítani a programot.
2017. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
Ebben a szituban apuka ott hibázott, hogy láthatóan instabil idegrendszerű feleségére nem szólt rá, hogy ne éheztesse a gyerekeket. Bár ha anyuka okosabb mint egy ötödikes, már levette volna az első telefonnál, hogy kár rájuk várni. Apuka meg kifejezetten életképesen oldotta meg a dolgot, mert nem éheztette a hatévest, hanem megkajáltatta.
2017. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az anyuka sok minden, de nem normális.
2017. febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%

ennek az anyukának valami idegrendszeri problépmája lehet.

érdemes lenne neki életmódmagazinokat, esetleg valami szakembert felkeresni, könyveket olvasnia a gyereknevelésről stb.

ahhoz hogy jobb emberré válhasson és jobb életet teremthessen a gyerekek számára.

2017. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
76%

Anyukának pszichiáter kell sürgősen. Ha ez nem vezet eredményre, akkor apukának válóperes ügyvéd.


Azért éhezteti a piciket, hogy megvárják a többit?


Atyám! Normális ember akkor ad a gyereknek enni, amikor éhes.

2017. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%
Apuka ott volt a hibás hogy meki után beugorhatott volna a gyogyszertarba valeriana relaxot venni a kedves feleségnek. Csodalom a férjet hogy hosszutavon elviseli a kicsit hisztis agybeteg feleségét. Ez azért vicc hogy óránként jelentkezni kell a férjnek meg beszámolni minden másodpercről. És ilyeneken problémázni.
2017. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Sokan nem tudnak olvasni. A két kicsi kapott enni, és aludtak is mire a nagy hazaért.

Nem mellesleg apa az esetek 99%-ában órákat késik, és soha nem szól, hogy mikor ér haza.

2017. febr. 19. 10:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!