Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá apukámat...

Hogyan vegyem rá apukámat hogy elmehessek egy bálba? Mit mondjak/tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék elmenni a barátaimmal egy bálba. Anyukám el is engedett, de apukám nem. Egyszerűen hajthatatlan! Nagyon fontos lenne nekem ez a bál! Szerintetek mit kéne mondanom/tennem hogy elengedjen? (Elvileg bízik is bennem apum és nem játszottal el a bizalmát!)

2017. márc. 3. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezd meg, mitől tart. Mondd meg, hogy nem az alkohol érdekel, hanem a társaság, a szép ruhák-zenék, stb. Ott lesznek a barátaid, vigyáztok egymásra és 11-re érted mehet. Ölelés-puszi. Remélem, meglágyul! :) Sok sikert!
2017. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Én sem engedném el a gyerekemet. Lehet rossz szülő lennék, de az én lányom biztos nem lenne olyan.
2017. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Utolso, te ne nem látsz külömbsèget a hajnali klubbok és egy bàl között?? De nem a te lányod nem lesz olyan , aki szép ruhát vesz, megcsinálja a haját, este 6-8 ig elmegy egy kulturált bálba a barátaival ....
2017. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Azért még várom a válaszokat😉

2017. márc. 3. 16:19
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Milyen bál? A farsangnak vége. Hol lesz a bál? Haza tudsz menni gyalog? Lenne, aki hazakísér? Miért olyan fontos neked ez a bál? Talán ezt mond el az apukádnak!

15 évesen én sem engedném el este 10-nél későbbi ideig a lányomat.

2017. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Fontos lenne tudni, hogy miért nem enged. Enélkül nehéz bármit mondani.
2017. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem mindegy milyen bálról van szó.
2017. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Anyukád megengedte. Innentől kezdve elmentek vesztek egy szép ruhát, elmentek fodrászhoz, aztán elmész a bálba és jól érzed magad. Apádnak meg lassan el kell fogadnia, hogy nem vagy már kislány, lassan felnősz. Ez nem egyszerű folyamat, de ha mindig behódolsz neki, akkor még 20 évesen is óvni fog a széltől is.
2017. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. márc. 3. 20:45
 10/11 anonim ***** válasza:
13%
"Anyukád megengedte. Innentől kezdve elmentek vesztek egy szép ruhát, elmentek fodrászhoz, aztán elmész a bálba és jól érzed magad." De az apukája nem engedte meg. A férfi a családfő. Feltéve, ha nem papucs.
2017. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!