Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez furcsa? L

Szerintetek ez furcsa? L

Figyelt kérdés
Szerintetek az furcsa, ha egy családban egyáltalán nem tabu a meztelenkedés? Kis lakásban lakunk, és én semmi furcsát nem találok abban, hogy nem egyszer látott már engem apum meztelenül, illetve bátyám is, akivel egy szobában alszunk. A barátnőim viszont nagyon csodálkoztak rajta. Nálatok jellemző ez, mennyire találjátok furcsának?
2017. márc. 13. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem semmi meglepő sincs benne! :)

Így szoktátok meg, nektek ez normális. Ha direkt meztelenkednétek egymás előtt, az már nem lenne normális... :)

2017. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
#2: te itt nagyon kevered a szezont a fazonnal.
2017. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
96%
A 2-es mindennap itt reklámozza magát.
2017. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

Semmi gond nincs ezzel. Én is így nőttem fel. Láttam szülőket is tesómat is meztelenül fürdés előtt vagy után, nem gáz bemenni a fürdőbe, ha a másik fürdik vagy átöltözni egymás előtt.

És mielőtt bárki azt hinné, idegnek és barátok előtt már nem vagyok ennyire nyitott, azaz nem lettem magamutogató akinek nulla érzéke van arra, hogy ez másokat zavarhat, meg azt már én se szeretem ha idegenek látnának meztelenül, így ez sem okozott mentális fejlődési rendellenességet, de otthon ez természetes, hiszen egy család vagyunk.

Perverzeknek meg kieg. fiú-lány testvérek nem ettől fogják megkívánni egymást int a családszexes történetekben a neten. :P

2017. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ hány éves vagy. Azért egy bizonyos kor felett mind a lányok, mind a fiúk szégyenlősebbek, és nekem például igen furcsa lenne ha az apám, vagy a bátyám látna meztelenül. Édesanyám előtt én sem vagyok szégyenlős.
2017. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem normális, max. 3 éves korig. Nekem pl. már 4 évesen kialakult a szégyenérzetem, nem akartam, hogy akárkim meztelenül lásson még akkor sem, ha még kislány vagyok és nem kezdtem el nőiesedni, és apám sem lóbálta előttem a himbilimbit. Anyám előtt volt, hogy átöltöztem és látott félig pucéran, de azért ha nem muszáj, nem teszem.

Ez kb. pont ugyanolyan, hogy szeretem a szex-et, de a szüleimére r0hadtul nem vagyok kíváncsi.

2017. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem normális, még a kisgyerekek előtt sem. Felnőttek előtt pedig nagyon gusztustalan.
2017. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Mi, majd mindig ruha nélkül vagyunk a házban. A gyerekek így nőttek fel és semmi gond. Lányom, fiam már családot alapított. Csak ők jönnek haza, a mai napig zuhanyzás után, majd egyszer vesznek fel valamit. Elvannak ők is ruha nélkül.
2017. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Normális, miért ne lenne az?

Csak a mai buta emberek szerint nem az, de velük nem kell törődni. Szerintük az is normális dolog, hogy az ember a fszt a nő gyomráig dugja, de a mesztelenkedés családon belül az nem.

Szerinted mérvadó a véleményük ezeknek?

2017. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

A szégyenérzet nem természetesen alakul ki, ez nevelés kérdése. Ha valaki megszokja, hogy a meztelen test szégyellnivaló, akkor szégyenlös lesz, ha nem, akkor meg nem zavarja.


De az igen erösen függ a különbözö kutúráktól is, hogy hol mi a szégyellnivaló, van, ahol a meztelen kar látványa már botránykeltö, van ahol az arcot nem láthatja más - szóval olyan, hoyg természetes szégyenérzet nincs.

2017. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!