Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez furcsa? L

Szerintetek ez furcsa? L

Figyelt kérdés
Szerintetek az furcsa, ha egy családban egyáltalán nem tabu a meztelenkedés? Kis lakásban lakunk, és én semmi furcsát nem találok abban, hogy nem egyszer látott már engem apum meztelenül, illetve bátyám is, akivel egy szobában alszunk. A barátnőim viszont nagyon csodálkoztak rajta. Nálatok jellemző ez, mennyire találjátok furcsának?
2017. márc. 13. 15:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Vannak akik azt irták max korig.

Akkor mi az a max kor?

Én most vagyok 14 és mai napig mi is úgy csinalunk mint a kérdező.

Engem zavar de nem lehet mást csinálni,ez van,már hozzászoktam.

Jövőre meg koleszos leszek szoval mind1.

2017. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
15%
meztelenül születtünk, vagy nem?
2017. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
Azert az egeszseges lelki fejlodeshez (a mi kulturankban) hozzatartozik, hogy 8-9 eves kor korul elkezd kialakulni a szegyenerzet apa-anya-testverek elott is. Ezt nem enlehet mondom, hanem a pszichologusok.
2017. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

őszintén szólva engem az sem zavar, ha egy idegen lát meg meztelenül véletlen... mindenki látott már férfit és nőt is meztelenül... nem értem mit kell ezen fennakadni. egy családba egyáltalán nem para, de engem az sem zavar, ha pislálás közben mondjuk valami nyilvános helyen benyit a takarítónő a mosdóba, és meglátja ahogy pisilek... húha kuki.... tényleg annyira nem értem miért van ebből ekkora tabutéma csinálva...

jó szexuális célzattal nyilván nem kell meztelenkedni... főleg nem családtagokkal...párral igen... de amúgy ebben tényleg nincs semmi...

hozzáteszem nálunk ez nem jellemző... legfeljebb én vagyok ilyen, hogy alsógatyába bóklászok a házban, vagy megyek ki a kertbe elszívni egy cigit, meg kávézni, vagy a szemetet kivinni... szüleim eléggé "zárkózottak" ilyen téren...

2017. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, az hogy alsógatyában vagy, akkor már nem vagy meztelen, legalább is ha férfi vagy (gondolom, különben bugyit írtál volna).

Amúgy a férfiak alapból kevésbé szégyenlősek, mint a nők.

A pisilésnél meg a takarítónő úgysem lát semmit, mert a nő rajta "ül" a wc-n, te meg állsz és max. a hátad látja.

De ez mind baromira nem ugyan az, amikor a fater reggel pucéran, netán félig álló farokkal kimegy hugyozni és ezt látja a tizenéves lánya-fia. Vagy a feszes testű lányka átlibben meztelenül, álló bimbókkal a szobán, mert épp fürdött, ezt meg apuka látja. Szerintem nem normális.

2017. márc. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!