Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hivatalosan van mód megkeresni...

Hivatalosan van mód megkeresni az apámat, ha az anyám nem árulja el, hogy kicsoda?

Figyelt kérdés
Magánnyomozóval esetleg van erre esély? Nem tudok az anyám múltjának szereplőiről sokat,így azt sem sejtem,kinél,hol lehetne kezdeni a "kutatást". A vöröskeresztnél lehet kerestetni embereket, de így, hogy SEMMIT nem tudok....A születésimben kitalált név szerepel.Van valakinek ötlete, tapasztalata?
2017. márc. 23. 09:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy kitalált?

Ebben az esetben senki nem tudja, hisz hogy lehetne kinyomozni, hogy x évvel ezelőtt kivel feküdt le anyukád????

Max körbeérdeklődsz, akik ismerték anno anyukádat. De lehet, egy teljesen titkos kapcsolat volt, ezért nincs megnevezve.

2017. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Vereb Tünde válasza:
100%
Szerintem sincs hivatalos út. Ezt anyukád tudja és valószínűleg senki más. Ismerettségi körben éri meg körbekérdezni, ez lehet a leghatásosabb!
2017. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Rtl. Keresem a családom
2017. márc. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Megegyezik a vezetékneve Anyáméval...szerintem erre kicsi az esély.Olyan nincs,hogy egy kapcsolat teljesen titkos legyen,valaki biztosan tud valamit.

Abban bízok,ha felvetem a lehetőségét annak, hogy az összes ismerősét,régi munkatársát felkeresem ez ügyben,talán elárulja.Zsarolás,de az sem szép, hogy ő meg hallgat.

2017. márc. 23. 09:59
 5/20 A kérdező kommentje:
:D Nem lenne érdekes rtl-es sztori,kimaradna a sírás,a kontinenseken átívelő nyomozás,a meghatódás.
2017. márc. 23. 10:01
 6/20 anonim ***** válasza:
56%

Én megmondanám anyukámnak,hogy jogom van tudni, így is eléggé haragszok rá,hogy annyi éven keresztül eltitkoltam előlem(és gondolom az apa elől is,hogy van egy gyereke).Itt az ideje,hogy megmondja végre,hogy ki volt az apa.

Ha nem tudja pontosan,túl sok név van,akkor mondja el azokat és egyesével utánajársz.

Ha nem árulja el,akkor nem szólnék hozzá,teljesen ignorálnám.

Ez nem a kis személyes dolga,amit nyugodtan titkolhat.Téged nagyon is érint,jogod van tudni.

2017. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Megegyezik a vezetékneve Anyáméval...szerintem erre kicsi az esély.Olyan nincs,hogy egy kapcsolat teljesen titkos legyen,valaki biztosan tud valamit."


1. Lehet, a férje volt valamikor, és felvette a nevét.

2. Lehet, az unokatestvére.

3. Ha gyakori vezetéknév (pl Kiss, Kovács...stb) akkor lehetséges véletlen egyezés.

4. Ha nős férfi volt, esetleg még befolyásos is, akkor de, lehetséges, hogy senki ne tudjon róla a környezetben.



Amúgy mennyi idős vagy, megkérdezhetem?

2017. márc. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Lassan 30 éves vagyok.Volt férj és unokatestvér kizárva,az egész család nem tudna így hallgatni,valamint nem annyira gyakori a vezetéknév.Esélyes hogy nős lehetett,igen,ettől még rossz döntés volt.Nehéz erről a "taburól" beszélni anyámmal. Amikor tini koromban próbáltam,akkor sírt,és ő mindent megtett értem, hogy felneveljen egyedül,stb....Most gondolom majd az öngyilkossággal fenyegetőzik.Tényleg félek attól, hogy elkezdek faggatózni,nyomozni,és képes magát megölni.Így is az én nyakamba van varrva az egész elrontott élete, mert ugye ő mindent csak miattam áldozott fel.
2017. márc. 23. 10:26
 9/20 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam családterápián, vagy mediátoron, de nem egyezne bele, és a távolság miatt nem tudnánk kivitelezni, hogy hetente összeüljünk.De szerintem nem is vállalná.
2017. márc. 23. 10:27
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor biztos olyan személy az apád, akiről sosem derülhet ki, hogy ki ő...
2017. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!