Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a nagybács...

Krisz307 kérdése:

Mit lehet tenni, ha a nagybácsim alkoholista és olyankor mindenkire fenyegetést jelent? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A szituáció az, hogy a mi telkünkön két ház van. Egy nagy és egy kicsi. A nagy házban laktam én, a húgaim és szüleim. A kis házban lakik jelenleg is nagyanyám és a nagybácsim. A telek fele anyámé, a másik fele nagyanyámé.

Nagybácsim teljesen kiszámíthatatlan józanul is és részegen is. Egyik nap még tök jó fej, másik nap meg agyonveri nagymamámat vagy hajnali órákban tök részegen késsel kergeti és közben azt üvölti, hogy megöli. Volt, hogy szüleim rendőrt hívtak rá, elvitték majd kiengedték. Onnantól kezdve anyámékat sem szívlelte. Bedobta szüleim ablakát téglával, összeverekedett apámmal stb..

Nagyanyám meg beengedi és mint kiderült ha ő beengedi, akkor nem lehet rá rendőrt hívni, hogy vigyék el.

Gondolkoztunk hogy el kéne választani a két házat egymástól kerítéssel, de a mi házunk egy része átlóg a telek másik felére így jogilag nem szabályos.

Szüleim 5 évvel ezelőtt megunták ezt az egészet és családostul kiköltöztünk külföldre. Viszont a jövőhónapban fogok visszaköltözni Magyarországra és a saját házunkba szeretnék menni. Hogyan lehetne végleg megszabadulni a nagybácsimtól, hogyha a rendőrség sem csinál semmit?



2017. ápr. 1. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha a fele igaz volna annak, amit írsz, bezárnák a nagybátyádat az áristomba. Így marad a bérgyilkos.
2017. ápr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor orjong, mentot hivatni, beviszik, remelhetoleg egy darabig a psziches emberok kozott tartjak.
2017. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első, az egész igaz amit leírtam. Minek találnám ki? Nem zárják be mert nagyanyám azt enged oda akit akar. Ő meg nem tesz feljelentést. Nagyanyám sem százas.
2017. ápr. 1. 15:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Második, a rendőrök is elviszik csak az a baj, hogy egy idő után kiengedik. Visszajön és bosszút áll.
2017. ápr. 1. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Elsőnek latszik hogy nem volt meg ilyen helyzetben.. baromira nem zarjak be.. csak ha ver folyik.
2017. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Agyon kell verni.
2017. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vedd fel kamerával ha örjöng, késsel kerget valakit, aztán rendőrség, távoltartási papir, ha nem tartja be lecsukják, csak nem szeretnek ilyennel foglalkozni csak ha már vér folyik. Én úgy elverném mint a lovat, mondjuk én pasi vagyok
2017. ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!