Alkoholista apa?

Figyelt kérdés
Volt akinek egy ilyen ember mellett kellett felnonie? Hulye kerdes. Nyilvan volt. Most is eppen reszeg. Kiabal, agressziv, tsrtozasai vannak, bantja a csaladot. Megis mit tehetnek? Hova menekuljek 15 evesen? Rokonokkal nem tartjuk a kapcsolatot. Eskuszom neha mar azt kivanom bar meghalna. Minden egyszerubb lenne. Annyira ideges vagyok emiatt hogy par het alatt 13kg fogytam. Ettol mar csak rosszabb lesz kerem valaki segitsen.

2016. szept. 30. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
15 eves vagyok en is,na de amugy fiu vagy lany vagy?nos gondolom mind ket nemet megviseli talan a lanyok altalaban manapság már kétlem de talán erre érzékenyebbek...nos anyuddal kéne elmenni vagy apudat kitenni....
2016. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
A családban volt ilyen. A lányuk az iskolában a családsegítőhöz fordult és kérte, hogy hadd mehessen intézetbe. Így is lett. Vagy kollégium.
2016. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Valszeg kiderült, hogy anyud szeretőt tart és emiatt iszik. Sajnos ez van.Neked meg nem akarják elmondani.
2016. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már elváltak a szüleim.
2016. szept. 30. 21:01
 5/14 anonim ***** válasza:

Sajnalom ! Legy erös , minden elmúlik egyszer .

Meghalni sajnos nem fog. De te se menj tönkre , elötted meg az elet !

2016. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A barátnőm apja csinálta ezt, és pokol volt az életük. A legrosszabb talán a kiszámíthatatlanság volt. Elváltak, és mindenki otthagyta az alkoholista apát, elköltözött az anyához. Még úgy is, hogy szűkölködniük kellett, és messziről bejárni iskolába.

Lehet, hogy a családsegítő tud segíteni, csak ne az legyen, hogy utána részegen már azért is problémáik!

Őszintén, remélem sikerül megoldást találnod!

2016. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Páromnak volt alkoholista az apja...aztán amikor 17 lett és megint nekiment, akkor párom elkapta és jól elverte...utána nem bántotta többet.
2016. szept. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Először is:

Kedves hármas! Mi ez a hülye sztereotípia? Az én "apám" ugyanilyen, sőt, még józanon is egy szociopata, idegbeteg állat, és a kapcsolatuk elején édesanyámmal már ilyen volt. Nem kellett hozzá szerető.

Nem minden egyéni sztori passzoló a másikéra, főleg nem annyira, hogy biztosra is vedd. Köszönöm.


Másik:

Igen, nem csak kellett, nekem kell is. Sajnálom. Ugyanúgy érzek, ahogy te, nekem ráadásként még mániákus hazudozó is, amit később letagad. Néha meg-megjátssza magát, és teszi a szépet a saját családja előtt. Az anyukám rokonai ismerik. Meg igazából a saját családja is ismeri, csak nem merik beismerni. Amit tehetsz, az, hogy a legminimálisabbat beszéled vele, ha lehet, még annál is kevesebbet. Én így próbálom kikerülni, de még így sem mindig sikerül. Anyukámmal válófélben vannak, csak annyira elmebeteg, hogy még ezt sem képes felfogni.

Az iskoládban, barátaid szüleitől, tanárodtól, akiben megbízol, próbálj meg segítséget kérni. Nem kell így élned. Már most látom, mennyire kihatással lesz a jövőmre, ha nem állítom meg, és én is mindent megteszek, hogy elmeneküljek. Nekem 1 évem maradt itthon, utána pedig megpróbálok minden szálat elvarrni.

Nagyon szeretnék segíteni, de ez az a helyzet, ahol neked kell lépned, és olyanok segítségét kérned, akikben megbízol és nem csak elmondod a problémádat, hanem tudnak is IGAZÁN segíteni.

Azt mondod, nem tartjátok a kapcsolatot a rokonokkal. Mi lenne, ha ez változna? Keresd fel őket. Keress fel bárkit, aki szóba jöhet, tedd félre a büszkeségedet ilyen szempontokból, mert most te és a jövőd a fontos. Senki sem érdemel ilyen gyerekkort.

Kitartást, nagyon szurkolok neked, és jelentkezz majd!

2016. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy lány vagy fiú vagy?
2016. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! Utolsó: lány vagyok.

Nem buszkesegbol nem tartom a kapcsolatot hanem mert egyfelol nem elnek magyarorszagon es apamek miatt nagyon rosszban van egymassal a csalad es ok nem nyitnak felenk/felem. Nagyszuleim nem elnek komolyan nem tudok mit tenni. Talan meg ha idosebb lennek de igy belegondolva hogy még tobb evig kell ezt elviselnem en ebbe belefogok orulni.

2016. okt. 1. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!