Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megütne a nevelőapám...

Leiyla kérdése:

Ha megütne a nevelőapám érdemes lenne feljelentenem vagy nem érnék vele semmit? Már többször nekem jött ha nem értettünk valamiben egyet és én visszaszóltam.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Jelentsd fel, de legyen bizonyítékod..
2017. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Írj egy listát néhány héten át, hogy mikor mit mond/tesz és hogyan. (Ami béntalmazás vagy kifogásolható.) Azt nagyon jól fel tudja használni a rendőrség. És akkor ha meg is ver, akkor látlelet, és menj is a listával meg a látlelettel a rendőrségre!
2017. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Egy neki indulassal nem fognak foglalkozni, foleg úgy hogy rászólsz és leallt
2017. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, de látleletet is vetess!

És nem, nem szabad szemet hunyni a családon belüli erőszak felett, akármennyire is sajnálatos módon ez Magyarországon elfogadott.

2017. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Még nem ütött meg csak egyszer hátba rugott de elugrottam és nem ért annyira hogy nyoma maradjon csak azért éreztem.A látlelet az ha lila vagyok valahol pl?
2017. ápr. 22. 21:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Itt a faluba egy no megutott egy ferfit, feljelentette. Aztán anyat is behivtak tanuskodni mert o alitolag latta de nem tudom mar mi volt. Szoval targyalasok lesznek meg ilyenek. De ugyse kerul bortonbe emiatt.
2017. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon megvan erősödve gyakorlatilag azt csinál amit akar.Anya nekem meg is mondta hogy nem akar egyedül maradni pedig vele is ugy beszél mint ha semmit nem jelentene számára.
2017. ápr. 22. 21:50
 8/13 anonim ***** válasza:

5: Na, pont az ilyen eseteket kell felírni dátummal együtt!

Látlelet az, ha orvos leírja a sérüléseidet egy papírra röviddel a sérülés időpontja után.

Akár ha nyomásra érzékeny valami.

2017. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7: Ezeket a szóbeli megnyilvánulásait is érdemes leírni.
2017. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%

Kamu kérdés.

Kiirt egy másikat is, ott a WC melle pisil a fater.

2017. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!