Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs a nőveremben...

Miért nincs a nőveremben emberi méltóság?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, ő 29. Jó testvérek vagyunk, sokat beszélgetünk, de soha nem ütöttük egymás dolgába az orrunkat, most is így van ez. Pontosabban lenne, ha ő nem kérné ki állandóan a véleményemet. S persze amit mondok, nem tetszik neki, ilyenkor sokáig szóba sem áll velem. Legutóbb már azt mondtam neki, hogy borzasztó, hogy elveszítette az emberi méltóságát.


A párjával, aki 34 éves két évig járt. A srác a tesómat nem akarta vállalni a Facebook-on, holott a fiút én régóta ismerem és tudom, hogy az előző barátnőjét, aki kidobta őt igeni vállalta a közösségi oldalon.


Ősszel szakított a nővéremmel, de a tesóm ezt nem akarta elfogadni, állandóan kereste, feltehetően a srácnak már csak "arra" kellett egy darabig.Már régóta nem beszéltünk, mert nem veszi fel a telefont, ha hazajön (ő külön él), alig szól hozzám, csak anyával beszélget. A múltkor kiírta, hogy ő egyedülálló és a rá következő napon megjelölte a srácot, hogy együtt edzenek vmilyen teremben. Aztán valamelyik nap kiírta a srác idővonalára, hogy Isten éltessen szülinapodon szerelmem. Miközben a státusza a tesómnak az, hogy egyedülálló.

A srác családi állapota, amióta a nővéremmel jár és most is nem megjeleníthető. Amikor a nővérem előtt a másik lánnyal járt, akkor látható volt, hogy kapcsolatban és az is, hogy kivel.


Anyám szerint igenis kell próbálkoznia, hátha menthető a kapcsolat. De a srác kidobta és lohol utána, valószínűleg kihasználja a nővéremet, de már arra is gondoltam, hogy a tesóm annyira megőrült, hogy bosszantásból ír neki ilyeneket.


Félek, hogy megromlott a kapcsolatom a tesómmal, csak azért, mert azt mondtam neki, hogy őrizem meg az emberi méltóságát, ne hagyja kihasználni magát. Legyen benne tartás és önbecsülés.

Rosszul látom a dolgokat?


2017. ápr. 25. 19:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mármint őrizze meg az emberi méltóságát (elgépeltem)
2017. ápr. 25. 19:29
 2/11 anonim válasza:
74%
Nekem sincs kinn faszbúkon, hogy kapcsolatba vagyok, pedig abban vagyok. Az sincs kinn, hogy mit dolgozok, mégis dolgozok, az sincs mikor születtem...lehet meg sem születtem, mert facebook-on nincs kinn? :O De, akkor ki írja ezeket a sorokat helyettem?
2017. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Egy 29 éves ember azért dobta ki a párját mert nem rakta ki fbra? Ilyet max a 14 évesek csinálnak. Meg ezek a fbos kiírások. Tiszta középiskola ez a kapcsolat.
2017. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz minden részletet a kapcsolatukról, ráadásul ahogy olvasom te csak a nôvéred lelki szemetesládája voltál, akkor ment, ha panaszkodni kellett, a jó dolgokat nem hangsúlyozta ki annyira, így természetes, hogy számodra felfoghatatlan, miért is vannak még együtt, ha csak a negatív dolgokról tudsz.

Én is előző kapcsolatomban kiposztoltam mindent, de már nincs kedvem ilyenhez, pedig a mostani kapcsolatomban boldogabb vagyok.

2017. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elmesélte ő a szép és jó dolgokat is. De a rossz volt nagy arányban.
2017. ápr. 25. 19:58
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez a történet kb akkor lenne hiteles, ha az életkorból levonnánk minimum 12 évet.
2017. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Én nem értem, hogy közel 30 éves embereknél az legyen egy kapcsolat fokmérője, hogy a FB-on jelzi-e vagy sem.

A fiam 25 éves. Van barátnője, lassan már együtt élnek, de nem ott éli a magánéletét. Szánalmasnak tartom. Azt is, aki ettől teszi függővé egy kapcsolat komolyságát, és azt is, aki szerint kötelező jeleggel meg kéne tennie. Attól még szerethetik egymást, hogy nem ott üzengetnek egymásnak.

Felvállalni nem közösségi oldalon kell egymást, hanem az életben, könyörgöm. A pasinak talán lassan benő a feje lágya és kezd rájönni, hogy egy igazi, jó kapcsolatban erre semmi szükség.

Nagyon gyerekes a gondolkodásotok a nővéreddel.

2017. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Durva, hogy lassan 30 évesek vagytok és egy 14 éves bakfis szintjén álltok.

Gondolom a férfinak is ebből lett elege.

2017. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: kikérem magamnak a bakfisok nevében az összehasonlítást! A 13 és 17 éves lányaim érettebbek ennél. :-D
2017. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
soha életemben nem írtam ki a faszbúkra a családi állapotomat, nem értem, mitől ennyire fontos ez. felvállalás az, ha a család, a barátok előtt felvállalod, ki a párod.
2017. ápr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!