Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák napjára illik ilyet adni?

Anyák napjára illik ilyet adni?

Figyelt kérdés
[link]
2017. ápr. 26. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha szeretne ilyet az illető akkor igen,
2017. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ. Olyasvalakinek, aki nem egy nagy kertész, simán. Anyámnak viszont, aki alaphangon virágb..i lealacsonyítónak tartanék egy ilyet adni. Persze minden bizonnyal örülne neki, kevesebbnek is.
2017. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Az én anyukám örülne neki. Lehet rendelek is neki. Köszönöm az ötletet :)
2017. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyukám szereti a virágokat, ám sokszor nem képes őket túl sokáig életben tartani, bármennyire is szeretné. Arra gondoltam, talán ezt sikerülne, ha már úgyis minden pontosan le van hozzá írva. :) (Még talán magamat is meglepem egy ilyennel.)
2017. ápr. 26. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Én nagyon örülnék neki! :) De az enyémek még picik, biztosan nem kapok ilyet tőlük. :)
2017. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Mindenféleképpen örülni fog neki, mert TŐLED van! :)

Amikor a fiam kicsi volt és eléggé szegények voltunk ezért nem kapott zsebpénzt, rajzolt nekem egy virágot, tört valahol 3 szál orgonát és én repülni tudtam volna az örömtől.

2017. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En anyukam imadja a viragokat es a csokit. Szoval neki ez lenne a tokeletes ajandek :)
2017. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!