Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátod/barátnőd anyukájának...

Barátod/barátnőd anyukájának is illik anyák napjára virágot adni?

Figyelt kérdés
Tegnap mondta barátom, hogy azt mondta neki az anyukája, hogy hozzon az én anyámnak is virágot. Én ezt furcsállom. Elvégre az én anyám, nem az övé.
2009. ápr. 30. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h kicsit fura de szép gesztus. Én anno a férjemnek segítettem orgonát szedni ilyenkor és anyósom mindkettőnket megpuszilt.
2009. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kapcsolat szorosságának is függvénye, de ha te adsz egy szál virágot a párod anyjának akkor azt tiszteled benne h megszülte és felnevelte neked azt az embert akit szeretsz.Hidd el megsértődni nem fog az anyuka,inkább örülni fog neki,h megtiszteled őt is ezen a jeles napon(persze nemcsak ilyenkor kell)
2009. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De ha nem adunk egymás szüleinek, akkor az azért még nem bunkóság, ugye?

Az elmúlt 3 évben nem adtunk. Most nem tudom, h miért találta ki az ő anyukája, h hozzon az enyémnek virágot.

2009. ápr. 30. 13:59
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert biztos ugy gondolja, hogy kezd komolyra fordulni a viszonyotok. En is mindig felkoszontottem az anyosomat.
2009. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szia!


Nagyon szép gesztus lenne tőle!!!:) a férfiak amúgy is úgy szeretik meglepni a nőket virággal, hiszen tudod ;) "Tanuljon" csak bele és vegyen a Te anyukádnak is virágot . Ha szoros a kapcsolat (márpedig 3 év annak tűnik) , akkor pedig Te is gesztusként köszöntsd fel az ő anyukáját.Ez nem "kötelező" dolog , csak azért neki is, neked is egy jelzés arra, hogy ő is Anya!

2009. ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Szép gesztus, de ne feledkezzetek meg a NAGYMAMÁKRÓL SEM!
2009. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
13.44-es vagyok.Szerintem ne az ö édesanyja döntse el h vigyetek egymás anyukájának virágot, hanem a ti érzésetek,h tisztelitek-e annyira egymást és a másik édesanyját, h egy szál virággal( nem kazalra gondolok,hanem egy jelképes szál virágra)h megköszönitek h ő van neked és te vagy neki.Ezt nektek kettőtöknek kell eldönteni.
2009. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Két nagy csoporttal (20, illetve 24 fő) vagyok kör-email-kapcsolatban (osztálytalálkozókat szervezek az általános és a gimnáziumi társaimnak is), a címzést csoprttal egyszerűsítettem le. Kapott egyet a 8/A és a 4/A is. azzal a szöveggel, hogy "Szeretettel köszöntöm az édesanyákat, csak mint egy férfi az édesanyákat.", amit megkaptak a bácsik is, és a gyermektelen hölgyek is. Az édesanyák "zokoktak" a meghatottságtól, a gyermektelen hölgyek is szép gesztusnak tartották, a fiúk pedig uriembernek neveztek. Tehát: fel lehet köszönteni minden édesanyai szerepre vállalkozott hölgyet, a megfelelő körítéssel!
2009. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A 16:32-es Az ünnep ANYÁK NAPJA, nem csak ANYÁM napja, így szerintem a tágabb kört nem zárja ki. A "PÁrt, KISZ és a Szakszervezet" is felköszöntötte az édesanyákat, az édesanyákat, mint "intézményt", ezért engedtem meg magamnak a fent leírt "merészséget! (Meg a gépelési hibákat!(
2009. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi közösen adtunk, fényképes vázát :-)
2009. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!