Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti elengednétek a 17...

Szülők! Ti elengednétek a 17 éves lányotokat eg ilyen "hippi fesztiválra"? egyáltalán lesz ott az ő korosztálya?

Figyelt kérdés
a S.U.N. Fesztiválra szeretne menni nyáron néhány barátjával, sátorban aludna egyedül.
2017. ápr. 26. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
korosztály: lesz. elengedném-e ? biztos hogy nem.
2017. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Oda nem,mert ott előfordulhat a drog kőkeményen.

Nincs más,ahova esetleg még szeretne menni a gyerek?

2017. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es, miért nem engednéd? kifejtenéd? köszönöm!
2017. ápr. 26. 15:29
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha drogozni akar akkor fesztiválon kívül is tud/fog. Bármelyik fesztiválon találhatsz drogosokat nem számít, hogy ez a VOLT vagy a SZIGET vagy esetleg az OZORA, sőt a budapesti éjszakában is. Ha megbízol benne annyira és tudod, hogy nem azért akar menni akkor szerintem elengedheted. A fesztivál szervezése amúgy borzalmas, az egész kivitelezés is.


Ismered azokat akikkel menni szeretne? Ha normális, megbízható társaság akkor igazából csak azon múlik, hogy mennyire bízol a lányodban.

2017. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Igaz, miért ne? Ha barátokkal megy, csak vigyáznak egymásra.
2017. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Mi voltunk Ozorán is, és nem drogoztunk. De azért ne legyenek illúzióink. :D Én a Szigetet, Voltot rühellem, szerintem azok sokkal veszélyesebbek.
2017. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
valóban, a drogot bárhol könnyedén be tudja szerezni, nem kell ehhez a fesztiválra menni, viszont a legtöbb ember, aki ilyenekre megy, használ valamilyen tudatmódosítót, és ha a barátai használják, akkor valószínűleg ő sem fog kimaradni belőle.
2017. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

nem, nem minden droghoz tud az ember bárhol hozzájutni, pláne nem ennyi idősen.


viszont az kimondottan ilyen fesztiválokon nagy az esélye hogy minden létező droggal találkozik egyszerre, sőt olyanokkal is, amikről még csak nem is hallott.


és nem is kell hogy drogozzon, kapsz egy sört vagy egy vizet 200 adag lsd.vel, ahol üvölt a zene és nincs térerő a mobilon.


na ezért nem engedném oda.

2017. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nagyon le leszek szólva ezért, de én elengedném. Emlékszem 15-16 éves voltam, amikor anya elengedett a barátommal Szigetre két napra (igaz, nem egy hétre ugyan), mert megbízott bennem, és lám, semmi nem történt. Onnantól kezdve minden évben mentem/mentünk valahova barátaimmal, Rockmaraton, Sziget, Hegyalja, Csillebérc stb, akkor már az egész hétre. Soha nem nyúltam semmilyen droghoz, nem is kínálta senki sem. Ez nagyban függ a lányodtól és a baráti körétől, te ismered őt, őket. Ha úgy gondolod, hogy a leányzó megbízható és felelősségteljes, akkor szerintem nincs ezzel baj, hatalmas élmény lehet. Ezt a konkrét fesztivált ugyan nem ismerem, csak úgy általánosságban írtam a saját tapasztalataimat a fesztiválokról.


27/N

2017. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Igen.Lehet tiltani, de azzal annyit érünk el, hogy ahogy 18 éves lesz, bevágja durcit és hogy neki senki nem parancsol és elmegy és megcsinálja azokat, amikre korábban vágyott, csak nem engedték meg neki.Dacból lehet hülyeségbe is belemenne.

Én azon vagyok, hogy inkább engedjük meg neki, igyekezzünk megbízni benne.

Sok 17-18 éves megy el nyáron baráti körrel fesztiválozni vagy nyaralni.

Nem mondom, hogy nincs veszélye, de most fiatalok, ha normálisan van nevelve, úgysem megy bele hülyeségbe és remélhetőleg megváltogatja a baráti társaságát.

Ha meg drogozni akar, akkor azt megteheti fesztivál nélkül is.Sokan csak a fesztivál hangulat miatt és a zenék,előadók miatt mennek.

2017. ápr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!