Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te megtartanád a házassági...

Te megtartanád a házassági fotókat, miután elváltál?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 22:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

8 éves voltam, amikor elváltak a szüleim. Anyukám megtartotta az összes képet, olyanokat is, amin csak apukám van rajta. Örülök neki, mert tudom nézegetni. Egyébként őt ritkán látom, évente 4x fél napra, mert külföldön él és amúgy sem vagyunk egymás szíve csücskei.

Anya nem nézegeti ezeket a képeket, amúgy is elkértem tőle az összeset pár éve.

2017. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
74%
Mindegyiket kidobtam/kitöröltem, amin az exemmel ketten voltunk, vagy csak ő. Amin én vagyok egyedül, vagy társasággal, de ő nincs rajta azt megtartottam. Még képen sem akartam látni többet. Az emlék így sem veszik el, hiszen bármilyen nagyobb eseményen, vagy nyaraláson voltunk készült külön-külön is kép rólunk.
2017. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megtartanám, hiszen az az időszak is az életem része volt.
2017. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartottam, több mint 20 évet voltam vele, miért dobnám el? Ráadásul mi jóban vagyunk, heti szinten beszélünk/találkozunk is, ezért okom sem lenne kiszórni a kukába a képeket.
2017. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 ~GekkóNiki~ ***** válasza:
Édesanyám megtartotta, nem haraggal váltak el, csak elhidegültek, közösen döntöttek válás mellett. Most magymamámnál vannak a képek, az egyik ki is van rakva a falra, bár arról nagymamám levágta a vőlegényt. :)
2017. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még ha csúnya is lett a vége. Mert az az életem része, és remélhetőleg azért szép emlékek fűződnek hozzájuk.
2017. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Megtartottam. Más kérdés, hogy ezer más dologgal ez is a tűz martaléka lett.
2017. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!