Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak anyunak anyáknapjára?

Mit adjak anyunak anyáknapjára?

Figyelt kérdés
Vmi jó kéne. De már semmi nem jut eszembe. A legtöbb dolgot mar megcsinaltam neki.pl közoskep, bogre... És olyat szeregnék amit kézzel csinálok, mert zsebpenzem nincs.

2017. máj. 4. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

süssél neki sütit (feltéve ha tudsz sütni)

vagy szedjél neki vad virágokat, most van a szezonja rengeteg vadon nyíló virágnak, ha van erdő a közeledben akkor nagyon szép csokrot lehet összeállítani, szebbnél szebb virágokból.

2017. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ha érdekel a menete, leírom priviben.

2017. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Apukád nem adna pénzt egy doboz bonbonra és csokor virágra ? Én apumnak ez nem nagy kérés. Szedhetsz is virágot. Sütni is lehet szívecskés, virágos sütit. Vagy festeni valami szépet, ha tudsz. Esetleg varrni.
2017. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2017. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tök szép csomagolású szappanok,fürdősók.Én azt vettem,meg csinálok hozzá sütős melegszendvicset.
2017. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy miért lett mindenki lepontozva.....
2017. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ja és utolsó, en nem tudom, h mirol beszelsz mert en biztos h senkit nem pontoztam le. Ha vmi nem tetszik akkor tovabb megyek.
2017. máj. 6. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!