Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthon vagyok a családdal,...

Otthon vagyok a családdal, sosem járok szórakozni. Gáz?

Figyelt kérdés
Már többen beszoltak emiatt, hogy nem járok szórakozni, stb. Utálom az ilyen társaságokat, ahol egész éjjel megy a pia meg a hepaj.
2017. máj. 15. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Attól, hogy Te azt latod, hogy pia, meg hepaj... nem jelenti azt, higy mindenhol ez van....
2017. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
75%
Én is ugyan ilyen voltam. Nem éreztem jól magam az ilyen bulikban.
2017. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak a hepaj, meg a pia a szórakozás.Lehet menni moziba, uram bocsá'színházba! Sokan utálják a hangos diszkókat, pl. én is. Menj a barátaiddal kutyát sétáltatni, bicajozni, szabadtéri koncertre, vagy társasjátékozni. Focizni, kosarazni, kirakatokat nézegetni.Én ezeket szoktam csinálni, és rendkívül jól szórakozok a barátaimmal együtt. 41 éves férfi vagyok.
2017. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

sokan vagyunk ilyenek

lehet korcsolyázni is:

[link]

2017. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Valaki értelmes magyarázza már el, hogy az adott válaszokban mi indok volt a lepontozásra... tényleg szeretném érteni...
2017. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
[hülyeség ez a pontozás.. csak rosszkedvet okoz]
2017. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Csak akkor gáz, ha te annak érzed. Mindenki máshogy érzi jól magát.Én mondjuk megőrülnék, ha otthon kellene ülnöm 24/7, de mondjuk nem is bulizni járok (vagy elég ritkán), inkább színházba, moziba.
2017. máj. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Legközelebb mondd meg nekik,hogy semmi közük hozzá hogy hová nem jársz:D


Túl nagy kérés,hogy ne mondjátok meg,hogy hová ne járjak?:D-hidd el,többet nem hozzák szóba:)

2017. máj. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
Az elvárások miatt ne szúrj ki magaddal. Ott legyél, ahol jól érzed magad!
2017. máj. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem részletezted a dolgot.

Barátaid nincsenek, vagy csak nem mozdulsz ki és otthon találkoztok?

Ha a gyerekem nem menne soha sehova szórakozni, akkor én elsősorban amiatt aggódnék, hogy nincsenek barátai vagy legalább haverjai.

Nem mindenki szereti a nagy társaságot, nekem viszont lételemem. Ebben benne van a piálós házibuli is, mellette bowlingozunk, elmegyünk tekerni terepre, vagy beülünk egy jó filmre. Mindegy, csak együtt legyen a csapat. Egy társasági embernek ez a normális és valljuk be, az ember társas lény, tehát nem az az elterjedt, hogy valaki a szoba-munkahely-kisbolt háromszögben élje az életét. Ezért szólnak be. Már alapból negatív felhanggal írod le a "társaság" szót, mintha minden összejövetel csak a hányásig ivásról szólna. Ezt a negatív stílust megérzi a többi ember is, és így is viszonyulnak majd hozzád, lenézésre (ezek csak piás idióták) lenézést kapsz.

2017. máj. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!