Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám mindenét elhasználtak...

Az apám mindenét elhasználtak mióta keresőképes vagyok, legyen az tusfürdő, borotvahab, parfüm, ő sosem vett nekem külön tusfürdőt de én igen neki. Mit tennének?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 22:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Mindenemet elhasználja
2017. máj. 21. 22:01
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Zárd be egy szekrénybe a tusfürdőt, és dugd el a kulcsot. Vagy rakd be az alsóneműid közé. Vagy mit tudom én, mindig az aktuális flakont cipeld magaddal munkába is; majd ha sikerül elköltöznöd, talán könnyebb lesz.
2017. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
*ja de amúgy gondolom, nem egyszerre használja el, és nem brutál mennyiséget. Amúgy én nem tudom, remélem, nem csak kihasznál, meg hogy nem csak azért nevelt fel, önzően, hogy idős napjaira legyen majd aki őt gondozza, ellátja; de hát amúgy ennyit megoszthatsz vele, hogyha mindig tisztességes apukaként bánt veled.
2017. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Beszélj vele, hogy legyen szíves ne elhasználni a dolgaidat. Ha nem használ:

Rakd be egy kosárba őket és csak fürdéskor vidd magaddal a fürdőbe, a szobádat pedig zárd kulcsra.

2017. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
És míg nem voltál keresőképes, addig te kinek a tusfürdőjét használtad?
2017. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem azért ad még mindig otthont neked, holott felnőtt keresőképes vagy, mert pályázik a tusfürdődre.

A megspórolt tusfürdő árán akar magánrepülőt venni.

Mit tegyél?

Legyél önálló, költözz el otthonról mondjuk egy albiba, aztán majd örülsz, ha a 100Ft-osban tudsz venni egy 200Ft-os tusfürdőt, vagy egy olcsó szappant.

De addig is míg ezt megteszed, szégyelld magad!

2017. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Pofám leszakad, 500 Ft egy tusfürdő. A parfümöt tartsd a szobádban, de a többin ne garasoskodj már.

Ha meg valami spéci márkát használsz, akkor együtt vásároljatok és vegyetek neki külön piperét.

2017. máj. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gyula1971 válasza:
Költözz el előbb utóbb.
2017. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
49%
Besz*** as. Te 20 évig az övet használtad amit neked vett es azon a pénzen vett meg amiért kereső képes volt.. ha 5-10 e Ft is ra kell költeni mit számít a családodról van szó.. ha nem nekik kinek vennél a szomszédnak?? En 25 éves koromig otthon éltem es volt h anyamek eléggé lenullázták magukat akkor kb a fizum felet BOLDOGAN elkoltottem rájuk pedig eleg jól kerestem... zsido..
2017. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
9-es: az hogy biztosította a gyerekének az alap, de az hogy a gyerekétől lopja a dolgokat az nem
2018. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!