Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kontrollálni magam?

Hogyan tudnám kontrollálni magam?

Figyelt kérdés

Állandóan nevetek órán,egyszerűen végtelen a fantáziám! Biológián is most fogjuk venni a hormonokat,ilyeneket,és elnevetem magam,de nem bírom megállni hogy ne nevessek! Mit tudnék tenni?

Amúgy én egy nagyon vidám,mosolygós csajszi vagyok,lehet hogy innen ered?


2010. máj. 17. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Igen valószínű onnan ered,hogy ilyen típusú vagy.

Ajánlom,hogy amikor nevethetnéked támad gondolj valami nagyon rosszra és szomorúra.

Tudom rossz példa,de én ilyenkor arra szoktam gondolni,hogy meghal az anyukám.

Rögtön elmúlik a nevethetnékem,de a jó kedvem nem!

2010. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ugyanilyen vagyok :) volt hogy az utcán elkezdtem röhögni, mert eszembe jutott valami :D az első válaszolóval értek egyet :) ez az egy dolog amit tehetsz ilyenkor ;)
2010. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már próbáltam,nem megy! Hiába gondolok erre,vagy valami más rosszra,mosolygok! :S De nem azon hogy meghal,hanem nem tudok másra gondolni,sokáig rágódok rajta! Csak olyan rossz,hogyha társaságban vagyok,és mondanak valamit,fél óráig nevetek rajta,és mindig az eszembe jut valami vicc,akármiről is legyen szó! :S
2010. máj. 17. 18:50
 4/9 A kérdező kommentje:
Volt mikor utcán énis elkezdtem mosolyogni,és olyankor mindig sietek haza nehogy bolondnak higgyenek!
2010. máj. 17. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg nem a gondolataidra figyelni, nem elmélázni, hanem koncentrálni arra, ami épp körülötted van.
2010. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen előttem szólónak van igaza, koncentrálni kell a témára. Amúgy jó a jókedv, meg a neetés, és én nem javasolnám, hogy godnolj szomoró, vagy pláne tragikus dologra. Tarts ki a jókedvvel, na persze, van úgy, hogy ne nevess, mert kifut a bableves. (Na ezen megint nevethetsz egy jót).Szóval csak eröltesd akaraterőddel, hogy a komoly témára figyelj, kényszerítsd az agyadat, hogy a lényegre koncentráljon. Majd megfegyelmeződsz, de a jókedvedet ne veszítsd el!
2010. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom tini vagy. Én tanárként (és annak idején diákként is) jópár ilyen diákkal találkoztam. Ki fogod nőni. Ha nem túl feltűnő a dolog, akkor egy normális tanár 'sem veszi észre'. De azért tényleg próbálj meg valami teljesen másra (nem viccesre!) gondolni.
2010. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
nőj fel.
2010. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen,tini vagyok:D
2010. máj. 20. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!