Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok a barátomra, mert barátkozik az exével. Szegényt már kikészítem ezzel, de nem tudok túllépni a dolgon. Hogyan tudnám mégis kontrollálni az ezzel kapcsolatos ellenérzéseimet (és hisztijeimet)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Az én agyamat is elöntené a szAr,ha a barátnőm az exével bazsajogna...

2011. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez két féle képpen érthető. Ha a barátod alatt pasidat érted, akkor az elég szívás. Én igyekszem megválni a régi pasiktól és nem is tartom velük a kapcsolatot. Ha a barátod csak barátkozik vele akkor nem gond. Barátja mindenkinek lehet és nem szabhatod meg neki, hogy kivel barátkozhat kivel nem, mert akkor megijed, azt hiszi uralni akarod és inkább otthagy. Ha igazán szereted és nem akarod, hogy elhagyjon gondolj arra, hogy ő szabad. Nem eröltetheted, hogy veled maradjon.De azért legyél résen, mert ha több a dolog mint barátság koppints a körmére.
2011. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is ez a helyzet, és én sem bírtam..Viszont az én pasim az exével nőtt fel a szüleik nagyon jó barátok..Gyakorlatilag minden családi összeröffenésen ott van..Én azt tettem hogy összebarátkoztam az exével.Nem vagyunk, és nem is leszünk soha legjobb barátnők, de azóta hogy én is beszélgetek vele mindig mondja a páromnak hogy úgy menjen hogy vigyen engem is..Szabályosan csípem a csajt..Ha van rá lehetőséged próbáld megkedvelni, és oda lesznek a hisztik..Nálam ez volt.Ma már nem zavar..Látom a csaj pozitív tulajdonságait, ami miatt a barátom szerethette, de látom azokat a tulajdonságokat is ami a kapcsolatuk végéhez vezetett, és amivel rájöttem engem mennyivel jobban szerethet a kedvesem..

2011. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!