Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostohaapám az utóbbi...

Leiyla kérdése:

A mostohaapám az utóbbi időben nagyon elengedte magát itthon. Fingik böfög, nyitott ajtónál hugyozik, hangoskodik, kötözködik, összeszarja a wc-t, összepisili a wct és környékét, összeköpdösi a mosdót. MIért csinálja?

Figyelt kérdés
elölhadja maga után a használt edényeit.
2017. jún. 2. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Ki a te mostohád, a Torrente ? :D
2017. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Eddig bírta titkolni, hogy ő igaziból ilyen...
2017. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Igazi gopnik. Mintha anyám férjét látnám,csak ő sörözik meg cigizik is mellé. Vannak ilyen prosztók sajnos, az egyetlen amit tehetsz,hogy tűröd, viszont anyukáddal kettesben érdemes ezt megbeszélni,hogy zavar a viselkedése stb. Rád úgyse fog hallgatni az úriember,anyud viszont gondolom jobban tud hatni rá.
2017. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%

Alázd le. Ez nagyon tapló viselkedes, ha el tudnad erni hogy elszegyellje magat akkor talan eszbe kap.

Ha nem akkor videozd le, es zsarold meg ha nem valtozik felteszed a youtubera

2017. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Persze, tizenévesen akarjon megnevelni egy 40-50 évest? Meg zsarolja meg... Nagyon jó ötletek, mondhatom... :(
2017. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
1%
A stílusod alapján te se vagy nagyon n màs.
2017. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

#5

Honnan veszed h tizenéves? Nem írta a korát. És igen, egy fiatal(abb) is nevelhet idősebbet. Ettől nem szakad le a plafon

2017. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Az én apám ugyanez, plusz még bele is fújja a taknyát a kádba. Valamint, ha nekiáll enni, mindenki menekül a házból.

Egyszer beszóltam neki, mikor nem húzta le maga után a WC-t, na azóta terrorizál. Egy szép szava nincs hozzám.

2017. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ú szegény az ép mostohám is belefújja csak azt már nem irtam le.és te hogy bírod?
2017. jún. 2. 21:18
 10/19 anonim ***** válasza:

Ezen már nem akadok fent. Szimplán igénytelen. Anyámnak mondtam, hogy beszéljen vele, de hiába.

Viszont az utóbbi időben többször megvert, teljesen meghibbant.

Valamint ilyeneket kiabál nekem, hogy "bezárat az elmegyógyintézetbe", "úgy agyonver, hogy a mentő visz el".

Ezt nem tudom miért írtam le, de talán összefügg a kettő.

Mióta nyugdíjas ilyen a helyzet, addig kicsit összeszedettebb volt.

2017. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!