Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene...

Szerintetek mit kellene tennem? Az exem kezd az agyamra menni hazudozik rólam hogy inponáljon az éppen aktuális nőjének.

Figyelt kérdés
Az exemmel 2008 óta nem vagyunk együtt. Ő külföldőn dolgozik hetente jár haza.Együtt él egy nála 18évvel fiatalabb gyerekes anyával aki állandóan ellenem uszítja meg a gyerek ellen. Az exemtől a lány szavait hallom vissza. Van egy közös 14 éves fiúnk. A gyerekkel eddig se sokat törődött. Most mikor hozta a gyerektartást(20000 Ft) nagy pofával mondja (persze a csaj a kocsiba vele) hozta már mert sírt a szám érte. Persze azt se tudom mikor beszéltem vele utoljára. Ő meg mondja hogy ha a gyerek nem ír rá facen meg el se megy hozzá akkor elköszönhet a zsebpénztől amit ő ad neki. (Ez az összeg 2-3 havonta 2-3 ezer forint.) De ha a gyerek elmegy hozzá akkor egyből ezt azt csináljon tehát nem a gyereket akarja látni csak ingyen melóst akar. Meg ha a gyerek el is megy a csaja egyből: el kellene menni bevásárolni meg ide oda tehát a gyerek max egy fél óra után ki van rakva.Vagy ha nagy ritkán elviszi a gyereket az ő anyukájához a fiam érzi nem látják szívesen. Akkor minek menjen ha annyit se szólnak hozzá hogy bakk.Most ugye éppen ballag majd a gyermekem erre kérdezi az apja mikor lesz a ballagás. Mondom neki hogy mikor hát ő épp azon a hétvégén nem tud hazajönni. Nem is ez bánt hanem az hogy mért csinál ilyet. Most is mondtam neki hogy a beiskolázásba segítsen, de nem nagyon akarodzik neki. Tavaly is akkor adott a beiskolázásba mikor mondtam neki elmegyek a bíróságra és normális tartásdíjat kérek hisz már itt az önkormányzatnál is rajtam nevetnek abból a szempontból hogy ezt hagyom. Nem nagyon szoktam tölle a gyerekre plusz pénzt kérni de a gyerek az ővé is legalább a nagyobb kiadásoknak adhatna. Nem vagyok pénzéhes de azt nem hiszem hogy a más gyerekére van a sajátjára nincs. Mert ha a gyerek kér valamit mindig az a válasz nincs pénze. Meg a fiam kapálozott utánna eleget már belefáradt. És nem a gyereknek kell az apja után ugrálni hanem az apának a gyereke után. De eddig nem igazán törödött vele. Ha azt mondom hogy a 9 év alatt két hetet töltött a gyerekkel akkor sokat mondok.És nem azért mert tiltom tölle a gyereket mert nem, csak ő soha nem fér be a kocsiba hogy magukkal vigyék. Tavaly is hu keljen időbe a gyerek mert elviszi strandra. Szegény gyerek felkelt 5 kor várta az apját aki persze nem jött érte. Aztán azt mondja neki apuka este hogy nem voltak ők se. Csak azt felejtette el hogy az asszonyka facre kitett egy csomó strandos képet.. És ezt többször eljátszotta csak ép más helyszínekkel. Persze a fiam csalódott volt. Ezek után mit vár? Ha valaki tud tanácsot adni kérem tegye meg.
2017. jún. 11. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj bíróságra, kérj több gyerektartást és ne foglalkozz vele.
2017. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a búbánatért nem zárjtok ki az életetekből??? Nem értem. Kinek kell ilyen ember???
2017. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Ideje lenne új, de normális kapcsolat után nézned, mert totálisan ki vagy borulva idegileg!

Amúgy csatlakozom az 1-eshez, a tartásdíjat a bíróság állapítja meg.

2017. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
92%
én férfi vagyok, de a helyedben úgy be adnám a bíróságra mint a huzat.. egy apa a saját vérét ( fiát ) ezerszer többe kellene, hogy nézze mint száz ku.vát, én legalábbis így gondolom.. az első és legfontosabb a világon a gyerek aki még sokkal érzékenyebben fogja fel a dolgokat, bátorítás, nevelés kell neki.. apa féleség kéne neki, de az a senkiházi lehúzhatja magát a wc-n.. sajnos sok ilyen " ember " van
2017. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj bíróságra !!


Ne szólj neki előtte róla , ne adj neki esélyt a támadásra .

Szégyellje magát az ilyen ember akinek fontosabb a nője mint a saját gyereke.

Én is elváltam.bíróság megállapította a láthatást , sosem az szerint találkoztak hanem mikor a gyereknek igénye volt az apjára , hisz nem tőle vált el..

Sosem annyit adott amit a bíróságon megítéltek !! Vitte nyaralni, megvett neki mindent.. Néha már én mondtam állj !

Ezt csak azért írtam le ember és ember közt mekkora különbségek vannak.

Menj bíróságra mindenképpen.

2017. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

férfiként írom hogy menj bíróságra, majd az ő szája fog sírni


a gyerek meg ne menjen át, hogy a maca ugráltassa, ha apuka látni akarja, menjen oda hozzátok

2017. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Erről sok film készült tanulságként.


Pl. Az egyik címe:

Krétakör.


Tanulságos.

2017. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

BÍRÓSÁG!


Tök mindegy hogy te a férfi vagy vagy a nő. Az is tök mindegy, hogy ki pénzéhes meg ki nem.


Ami JÁR és ki tudja fizetni, azt pengesse csak ki. Ez nem szívesség, hanem kötelesség. Aztán ha nem tetszik a bírósági határozat, le is lehet ülni az összeget mindig.


Regéld el a viselkedését a bíróságon, a gyerek már mehet tanúzni. Minden legyen papíron, ne reklamálhasson utána hazugságokkal.


Amúgy kapásból az jutott eszembe a kérdésedre, hogy válaszd meg jobban a párjaidat.

2017. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 miért, hány más párjáról tudsz még, akivel melléfogott?
2017. jún. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!