Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha párom tudja, hogy mivel...

Ha párom tudja, hogy mivel tud kiborítani és megkérem rá hogy ne csinálja. Majd hazudozik nekem és csak azért is megcsinálja. Végül természetesen megbán mindent és fogadkozik. MIÉRT?

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 20:38
 1/4 A kérdező kommentje:

Annyira dühös vagyok, hogy a mondanivalóm nagy része kimaradt! :S

Szóval egy 30 éves férfiről lenne szó és a kérdésem lényegében az lenne, hogy miért nem képes előre gondolkodni? Miért utólag bán meg mindent és még a csillagokat is lehozná, csak ne veszekedjek vele.

Nem tudom felfogni.

2012. márc. 12. 20:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahany part ismerek- koztuk mi is ilyenek vagyunk- ugyanazon veszekszunk:D

Nem tom mer, de imadnak cukkolni minket a pasik.

Mi 7,5 eve vagyunk egyutt, de mindig is ilyen volt.

Meg utal szalas viragot venni. Nem szokott nekem viragot venni az alkalmakra, pedig mar hanyszor elmondtam, hogy azert egyszer egy evben olyan jol esne...o tudja, es tudja, hogy kellett volna, gondolt is ra, de valahogy nem vett, nem tudja megmagyarazni miert nem.

Ez ment 5 evig. Aztan egyre jobb lett a helyzet, s mara mar szo nelkul veszi a viragot az alkalmakra. Csak ugy nem szokott.

Egy-ket dolgot meg tudnak tanulni levetkozni, de csak annyira, amennyire mi is le tudjuk vetkozni hulye szokasainkat. Tudom, neha kiboritoak, de szerintem ezzel ok is igy vannak:D Se veluk, se nelkuluk

2012. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:) Ez a virág téma nálunk is megvolt. Gondolt is rá, igazam is van stb.stb.

Mi 2 éve vagyunk együtt és közölte, hogy majd jövőre kapok virágot.


Most konkrétan nem ez volt a probléma, de köszönöm!

2012. márc. 12. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az a dolog, amivel kiborít? Sör? Maszturbálás?
2012. márc. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!