Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legutóbbi kedves...

Mi volt a legutóbbi kedves mondat amit a párod (férjed) mondott Neked és meghatódtál tőle?

Figyelt kérdés

Elmondom nekem mi volt az utóbbi...nála aludtam, Ő filmet nézett én a mellkasán szunyókáltam. Miközben nézte a filmet simogatta a fejemet és néha néha adott egy puszit. Órákon keresztül...Reggel mikor felébredtünk azt mondta, hogy rájött mi számít igazán az életében. Azt mondta soha nem volt szebb éjszakája és hogy mennyire jó volt látnia ahogy alszom...

Annyira láttam hogy igazán szívből mondja, nagyon meghatódtam.

Még nem a férjem, de tervezzük az eljegyzést:)

Nektek mi volt az utóbbi ilyen "szívhez szóló" vallomás?


2010. máj. 18. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Egy este mikor nagyon fáradt voltam már, alig élve bedőltem mellé az ágyba, megölelt és azt súgta: Szerintem nagyon jó anya vagy.

Elsírtam magam.


5,5 hós a babánk:)

2010. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár perce volt itt. Sok puszit adott, s kedvesen nézett rám. Egy órával ezelőtt pedig az ölébe ültetett és becézgetett. Négy év után még mindig édes... 29/l
2010. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy soha nem találna jobb feleséget tőlem. Nagyon jól esett, és meghatódtam ettől. Jó nagy barom voltam, mert nemsokkal ezután összecsomagolt és elköltözött.
2010. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Első kettő: de édes:)


3. Mi történt, miért költözött el? :( sajnálom...

2010. máj. 18. 21:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felajánlottam neki, hogy ha nem szeret, neki adom az örökölt ingatlanrészemet, oda elköltözhet és akkor nem muszáj velem lennie, ha már nem szeret. (Mert adott rá okot, hogy ezt higyjem.) És azt válaszolta, hogy neki nem kell a házam, neki én kellek.
2010. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

A volt párom az első szakításunk után bevallotta, hogy nem tud új kapcsolatot kezdeményezni, mert mindig feljön neki az arcom. És hogy ezért se csalt meg soha. És amikor én elhagytam valakiért és azzal vígasztaltam, hogy majd talál nálam szebbet, azt mondta, de hát én téged szeretlek. Kit találhatnék, ha egyszer téged szeretlek? 2,5 év eltelt és még mindig nem talált senkit.

Egyszer pedig mikor még együtt voltunk és azt mondtam neki, hogy majd ha öreg és ráncos leszek, úgyis elhagy, azt mondta, hogy neki én sose leszek öreg. És hogy ő mindig szépnek fog látni. Akkor kinevettem. De ma már elhiszem. Ő mindig szépnek fog engem látni.

De sérült ember volt, agresszív, életveszélyes olykor. És nem illettünk össze, mert ő hozzám képest kevésbé intelligens. Meg is ütött és akkor nagyon nagy veszélyben voltam.

Mégis, a nagy szerelmem, aki miatt elhagytam, arra se képes, hogy mások előtt megfogja a kezem. Illetve most már igen, miután kivertem a balhét. Sose mondja, hogy szép vagyok, ellenben azt igen, mi nem áll jól rajtam.

Az első barátom mellett királynő voltam, a második mellett egy szégyenfoltnak érzem magam, akit rejtegetni kell.

De a második legalább még sose ütött meg.

2010. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha befejezted itt a dolgaid, szeretnél majd velem Szolnokon élni?

Mindig is kényes téma volt nálunk az együttélés, holott másfél éve együtt élünk. Mindig azt szokta mondani, hogy nem tudhatja, mi lesz évek múlva, inkább nem ígér semmit. Évekig ezt hallgattam, ezért nagyon meghatott ez a kérdés.

2010. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezte h tényleg szeretem-e.Erre mondtam h persze de mért kérdez ilyen butaságot hisz tudja.Erre azt mondta h nehéz elhinni h a világ legjobb nöje és anyukája az övé...:)
2010. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22:51-es vagyok az ki maradt h és öt szereti
2010. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem volt az utóbbi tizen évben, nem szentimentális típus.
2010. máj. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!