Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám megkeseríti az életem....

Az apám megkeseríti az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira undorítóan zabál ,hogy már kezdek idegbeteg lenni. Olyan hangosan szürcsöli a levest a FŐZELÉKET ,hogy az agybaj kerülget minden egyes szürcsölésnél hozzá vágja a fogaihoz a kanalat és úgy zabál mint aki 1 hete nem evett e mellett egy disznó. A másodiknál szintúgy szívja magába a rizst mintha leves lenne kanállal eszi természetesen az uborka salátát is szürcsöli magába és hangosan csámcsog. Már a családból senki sem akar együtt enni vele csak én kényszerülök rá mert ebédnél itthon szoktam enni.Hiába mondom neki rá se bagózik ha többször mondom akkor meg az én fejem van lecseszve ,hogy mit baszogatom evés közbe. Persze ö teli pofával kérdezget engem ha nem válaszolok mert csak túl akarok lenni az ebéden akkor még agresszívabban kérdez. Aztán majdnem bele fullad a kajába mert úgy teletömi a pofáját és teli hányja az asztalt hangosan köhögve és simán felszívja a taknyát evés közben hangosan többször is.

2017. jún. 17. 11:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Ne ülj le vele enni és kész. Egyél a szobádban vagy bárhol máshol.
2017. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Ezzel keseríti meg????!!!!!

Na elmész te a francba!!!!

2017. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

"Az apám megkeseríti az életem."

Hát persze...

Csináld azt amit az 1-es javasolt, és ne ülj le vele enni.

2017. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Miért lett az 1-es lepontozva?
2017. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Persze biztosan vannak szélsőségesebb esetek is ezzel még nem mondtam el minden de valami iszonyú dühítő tud ez lenni. Amikor csak tehetem máshol eszek de jön az oltás hogy olyan vagyok mint a disznók egyik egyik szélül eszik másik másik szélül ..
2017. jún. 17. 11:41
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom miért lett lepontozva az 1-es, de azt észre vettem,hogy ebben a kategóriában, ha kell ha nem pontozzák egymást lefelé, ha hasznos választ adott a másik ha nem. Egyébként én is annyit tudnék javasolni a kérdezőnek, ha más megoldás nincs, akkor egyen máshol.
2017. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Ez legyen a legnagyobb gondod.

Az én apám is néha (nem gyakran) hasonlóan étkezik, viszont nem neheztelek rá.

2017. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Sajnálom de a kérdés felét végig nevettem, le is csekkoltam hogy humor kategóriában van-e, vagy hogy ott van-e valahol hogy ez csak kamu, de nem:D

Nem arra akarok célozni hogy ez nem probléma, mert biztos nagyon idegesítő lehet, de mégis miért "keseríti meg az életedet"?:D Annyi hogy megbeszéled vele hogy ha nem normálódik az étkezési szokásit illetően, akkor ne csodálkozzon ha egyedül fog enni. Ha nem változtat ne egyél vele, ennyi, valószínűleg nem fog pisztolyt szorítani a fejedhez hogy nem állhatsz fel az asztaltól:)


Nekem anyám nem volt normális, ő tényleg megkeserítette az életemet, és az volt a legkisebb problémám vele kapcsolatban hogy mindig meztelenül járkált itthon mert elég kövérkés, aztán télen-nyáron melege van. Gondolhatod milyen gusztusos lehetett amikor ettünk és úgy mászott bele az ételbe, pedig nem egyszer közöltük vele hogy ez baromi undorító amit csinál..

És mit tettem? Kizártam az életemből, ennyi.

Mást te sem tehetsz, ülj le és beszéld meg vele, ha nem hallgat rád, akkor pedig ne egyél az apáddal, ne kreálj magadnak feleslegesen problémát:)

18/l

2017. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
És Te ennek vagy a gyereke, nem vagy jobb 😂😂
2017. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó ezt megcáfolom, nem lehet senkit sem a szülei alapján megítélni, miért ne lehetne ő jobb mint az apja?
2017. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!