Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek már nem bírom...

Mit tegyek már nem bírom tovább://? Apám megkeseríti az életem

Figyelt kérdés
Apám folyton kötekedik velem,lehord mindennek,ha valamit nem a helyére teszek vissza, ordítozik velem,szinte megtudna ölni. Szembe köpdös.Akármit csinálok beleszól.A karomat is vagdosom miatta. Lehet hogy elkéne szöknöm...nem bírom ezt tovább,miért utál ennyire?
2013. febr. 24. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A vagdosás mennyiben és milyen módon segít a problémádon?

Szép lenne, ha az összes munkanélküli, vagy bedőlt devizahiteles elkezdené vagdosni magát.

2013. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lehet, sőt biztos, hogy ez nem vigasztal, de nálam is ez a helyzet. Meg lehet kövezni, hogy hogy mondhatok ilyet, de utálom apámat... Ha tudnád mi a hátterem, megértenél. Tönkretette az eddigi életemet.

Semmiképp se vagdosd magad, nekem is volt ilyen korszakom, mert azt hittem nincs más megoldás. De rossz döntés volt. Igazából én se tudom mi ilyenkor a teendő, de valahogy már arra a szintre jutottam, hogy mindent leszarok. Egyszer majd elkülönülök, és akkor csak jobb életem lesz. Annyit mondok Neked: Tarts ki!:(

2013. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Próbáld meg kideríteni, hogy mi az oka ennek a viselkedésnek. Mióta tart ez? Mert ha nem olyan régen elképzelhető, hogy mostanában kicsit stresszesebb az átlagnál, viszont ha régebben akkor fogalmam sincs, hogy mi válthatja ki ezt nála. A vagdosásról meg sürgősen szokj le, nem old meg semmi, ráadásul lesz egy-két vágás ami megmarad és takargathatod egy életen át!Amugy meg fel a fejjel, próbáld meg elkerülni apukád, ha éppen itthon van menj be a szobádba, próbálj meg minél kevesebbet találkozni vele gy elkerülheted a konfliktus helyzetet. Ja és még egy dolog, anyukád nem veszi részre ezt a viselkedést, nem áll ki melletted?
2013. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!