Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól "szégyen" ha...

Hány éves kortól "szégyen" ha egy férfi még mindig a szüleivel lakik?

Figyelt kérdés
Még a huszaséveim elején tartok és jó darabig itthon szeretnék lakni.
2010. máj. 19. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mert"szégyen"otthon lakni ne m kell elköltöznöd
2010. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
30 évesen szerintem már az.
2010. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

"normális" 25 év körüli már igényli a saját önálló áletet.

Az más dolog ha nem teheti meg

2010. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
szerintem, ha olyan mértékű a keresete, hoyg egyedül fenntart egy háztartást. avagy amikor képes egzisztenciát teremteni, mégsem teszi, szimplán mert lusta. szerintem nem korfüggő.
2010. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem attól függ. Ha egy férfi azért lakik otthon mert tehetetlen, és mert nem tud leválni az anyjáról az gáz. De ha azért mert a céljai eléréséhez minden fillérre szüksége van,(gyűjt lakásra pl.)és a szüleit sem zavarja azzal hogy otthon lakik, azt el lehet fogadni szerintem.

Vagy ha éppen egyedüli gyerek(vagy a legfiatalabb és a többiek már kirepültek), és a szülei öregek betegek, nem hagyhatja őket egyedül, az is más.


Én lány vagyok, 23éves testvérem már elköltözött lehet nem is megyek én sem sehová itt maradok szüleimmel, tesómnak meg kifizetem az örökségét a házból, ha úgy alakul(remélem még sokáig nem kell ilyenekkel foglalkoznom), és itt élem le az egész életemet.

2010. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem addig maradsz otthon amíg jól érzed magad.Sőt,ha te nem beszéled be magadnak hogy égő még mindig otthon lakni,akkor nyugodtan,emelt fővel tudod mondani hogy még a szüleiddel laksz,és akkor azt fogod sugározni az emberek felé hogy ez nem égő,és nem is fogják annak tartani.Minden az "előadás" módjától és a határozottságtól függ.Szerintem.

De ha mégis kellemetlennek érzed a dolgot, akkor lehet úgy is otthon élni hogy külön háztartással.Azaz nem várod el anyucitól hogy kiszolgáljon,mindent megcsináljon helyetted.Így legalább el tudsz kezdeni barátkozni a későbbi különélés érzésével.Kezdheted azzal hogy a saját szobádat te tartod rendben,alkalmanként főzöl...

2010. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne égő a családoddal lakni?Apám mikor anyámat megismerte együtt laktak 13 évig,mikor elváltak,apám visszaköltözött,és 45 évesen még mindíg ott lakik,már csak nagyapám él,és most költözött oda a barátnője is..semmi gáz nincs ebben..az a szégyen,ha másoknak akarsz azzal megfelelni,hogy elköltözöl!!!
2010. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
12.42. nyugi van csak megkérdeztem.:)
2010. máj. 19. 13:46
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem 25 felett már ciki, 30 felett meg már nagyon gáz...


23/L

2010. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz.

Csak az a gáz, ha beleszólnak az életedbe és hagyod vagy ha rajtuk élősködsz vagy ha elüldözik a nőidet és tűröd vagy ha nem leszel hajlandó önálló életet kezdeni majd a barátnőddel (ha komoly lesz).


Meg az is gáz, hogy a csajok szerint családcentrikusnak lenni gáz. Hááát... meg is érdemlik...


33L

2010. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!