Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg helyénvaló egy fiatal...

Tényleg helyénvaló egy fiatal vékony nőt a súlyával bántani?

Figyelt kérdés
Világ életemben vékony voltam de egyre többször kapom meg rokonoktól, hogy híztam. Különösen anyám kedveli ezt a témát, előszeretettel mondja, hogy nagy a seggem vagy vastag a combom. Minap rácsodálkozott, hogy miért hordok én 34-es nadrágot mikor az nem az én méretem azt vékony csajok hordják. 47 kiló vagyok.

2017. jún. 20. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Anyukád nem normális, és amit csinál, az nagyon káros lehet rád nézve. Ha egy kicsit is hiszel neki, akkor kialakulhat egy olyan testképzavarod, étkezési zavarod, amibe bele is halhatsz. Hány éves vagy? Már most is lehet, hogy túl vékony vagy (nem akarlak bántani, de fontos, hogy egészséges határon belül maradj!), érdemes a BMI-indexedet kiszámolni, illetve akár orvossal is konzultálni. Anyukád kapcsán pedig jó lenne felkeresned egy pszichológust, hogy beszélgessen el anyukáddal, milyen ártó az, amit csinál.



Ha kövér lennél, akkor se lenne normális egy anyától, hogy ilyeneket mond a gyerekének. De biztos vagyok benne, hogy nem nagy a segged, nem vastag a combod, és vékony vagy. Ne gondold, hogy anyukádnak igaza van.

2017. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Senkit sem helyénvaló a súlyával bántani. Nekem is mindig tesznek megjegyzéseket: Most sovány vagy, most híztál, most jól nézel ki, most nem nézel ki így jól. Nincs jobb témájuk az a helyzet.

Húhhh ha én kimondanám mindenkinek amit gondolok, de sokan utálnának....

2017. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Irigy.
2017. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális bántani senki semmivel.

Hány éves vagy?

2017. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ostoba vagy beteg emberek foglalkoznak ilyen szinten más külsejével.

Nem mondom, hogy én nem nézek meg másokat, de soha nem teszem szóvá az ilyeneket, legyen szó vékony vagy husisabb emberről.Mindenkinek a saját dolga és senkinek semmi köze hozzá..

Meg sokszor nem is tehet róla az ember..Van olyan ismerősöm, aki világ életében csontsovány volt, nagyon nehezen tudott egy kis tömeget magára szedni az utóbbi időkben(kondi+ spéci kaja). Ő ilyen. Van aki meg kb a semmitől meghízik.Nem vagyunk egyformák, tiszteljük a másikat annyiban,hogy nem szólogatunk be..

2017. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Az anyád elmebeteg!!!!

Az én anyám is csesztet azzal, hogy meghíztam. Na de én 125 kg vagyok, nem 47! Te kórosan sovány vagy, inkább emiatt kellene aggódnia. Én tuti megszakítanám vele a kapcsolatot, tipikus mérgező szülő!

2017. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
23 vagyok, már nem élek otthon de attól még megtalál az ilyen kedves megjegyzéseivel. Köszönöm a válaszokat. Néha már tényleg jól esik egy két normális véleményt is hallanom mert kezdtem elmenni amit ők mondanak.
2017. jún. 20. 22:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Te magad is tudod, hogy nem helyénvaló. Akkor miért kérdezed itt meg?! Azért, hogy anyudat szidjuk orrba-szájba, mekkora szemét?
2017. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Senkit sem helyénvaló bántani a súlyával.


47 kiló? Az még egészségügyi kockázatot sem jelent, az bőven jó kategória, úgyhogy még igaza sincs.


Ha valaki jól érzi magát a bőrében és az orvosa szerint is rendben van, akkor azt hagyja nyugodtan figyelmen kívül az olyan embereket akik ilyenekkel bántják.

2017. jún. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
Én 45 kiló vagyok, képzelem hogy neked 47 kilósan mekkora segged meg combod lehet :D Anyád lehet hogy irigykedik. Hagyd figyelmen kívül, bizonyára a sajár frusztrációját vezeti le ilyen módon. Érdekes módon engem is mindig azok gebéznek le, akik hiába próbálnak fogyni, a normális súlyúak sosem.
2017. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!