Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális a testsúlyom?

Normális a testsúlyom?

Figyelt kérdés
13,5 éves vagyok, 162 cm és 50 kg. A csípőm elég széles. Sok 16 éves lányt ismerek, akik 43-45 kg-sak, és olyan magasak mint én. Idáig azt hittem, hogy elég vékony vagyok, de kezdek elbizonytalanodni. És még valami. Az mennyire normális, hogy olyan kicsi melleim vannak, hogy egy melltartó sem jó rám, miközben a 12-14 éves lányoknak sokkal nagyobbak a melleim az enyémnél? Köszönöm a válaszokat.😊

2017. ápr. 26. 18:19
 1/4 anonim válasza:

Szülés?

A melled majd megnő,nem kell mindent siettetni. De nem nem jók ,hanem nincs mire felvenni.

Másnak se nagyobb,csak felveszi a semmire.


Semmi gond nincs a súlyoddal se.

2017. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a súlyod teljesen rendben van :)

A csípőd miatt ne aggódj, ez a nőiesség egyik jelképe :D

13,5 évesen még ráérsz "növeszteni" a melled, nyugi, meg fog nőni, semmivel sem vagy lemaradva :)

2017. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, én 39 évesen rendelkezem hasonló paraméterekkel :-)

163-52

A mell körfogatom kb. 78 cm.....

14 éves korom óta nem "nőttem"

Szóval lehet te sem változól . De az biztos, hogy jobb alakod van, mint a 43 kg-os lányoknak ;-)

2017. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Scav ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy mennyi a súlyod, hanem hogy ebből mennyi zsír és mennyi izom.

Itt egy lány, aki sportol és mégis amikor a legnehezebb, akkor a legcsinosabb:

[link]

2017. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!