Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyukámék...

Otaku1238 kérdése:

Mit tegyek ha anyukámék válnak és anyám el akar vinni egy másik városba?

Figyelt kérdés
Most lesz az általános iskolába az utolsó évem és nem akarok elszakadni a barátoktól és ismerősöktől. Anyukám magával akar vinni de én nem akarom.

2017. jún. 29. 12:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%

Mennyire van messze ez a másik város a mostanitól?

Ha tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető,akkor átjárhatsz ugyanoda,de ha nem,akkor sajnos nem tudsz mit tenni!

2017. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Akkor maradj az apukádnál. Nemcsak a nőé a gyerek. Felháborító, mit képzel magáról vállásnál sok. Ismerek olyat, aki annak ellenére is elvitte a gyerekét, hogy az határozottan az apjával akart maradni + az apa is szívesen gondját viselte volna. A bíróság anyapárti, szóval évekig szívott a gyerek, mire elég nagy lett ahhoz, hogy az ő kívánságát is figyelembe vegyék. 14-15 évesen.
2017. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Közel van a város de én szeretnék apukámmal maradni. 13 éves vagyok
2017. jún. 29. 12:31
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Beszelj apukaddal, az o hozzajarulasa nelkul anyukad nem jogosult megvaltoztatni az allando lakohelyed.

A gyamhivatalhoz is fordulhatsz segitsegert, ok is elmagyarazzak mit tudsz tenni, es persze apukaddal is beszelj hogy o mit szol hozza, el tud-e kiserni, tamogatni ebben stb.

Szerintem eleg onzo dolog pont az utolso evre atrangatni teged mashova, akkor mar ugy lenne celszerubb ha a gimnaziumot/szakkozepet kezdened az uj helyen, addig meg maradhatnal apukaddal, dehat valo szulonel onzobb leny nincs.

2017. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. jún. 29. 12:39
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Megvolt már a válás? megvolt már a gyerek elhelyezés hivatalosan?
2017. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Apukad szeretné, hogy nála maradj?
2017. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Apukád belegyezése nélkül nem válthatsz sulit, lakóhelyet akkor sem, ha Anyukádnál lettél elhelyezve váláskor. Gyámhivatalhoz menjetek be Apukáddal.
2017. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Még nem volt meg se a válás, se a gyerek áthelyezés. Igen szeretné apukám is ha nála maradnék.
2017. jún. 29. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!