Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Haza lehet vinni megnézetni...

Haza lehet vinni megnézetni egy másik ügyvéddel a kezünkbe nyomott ingatlan adásvételi szerződést?

Figyelt kérdés
Nem merem magunkra bízni nagyon félek hogy átvernek minket... Az eladó talált egy ügyvédet, de annyira tukmálni akarják mert az ismerősük hogy nála csináltassuk az adásvételit.. és hát igen... egyből felmerült bennem az hogy akkor az ügyvéd mi van ha részre fog hajlani? Az őr részükre. Ezért meg akarom mással is nézetni, az a kérdésem hogy haza lehet-e vinni amit a kezembe nyomnak? Vagy ott vagyok csak köteles ezen gondolkodni, míg aláírom?

2017. máj. 17. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a fenéért nem eleve te viszed az ügyvédet, ha ennyire izgulsz?

Egyébként is a vevő szokta intézni és az ő költsége is.

Most duplán fizetsz, ha az eladó ügyvédje után (amit te állsz) még kifizetsz egy másikat is.

2017. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen hazaviheted, át is nézetheted. Ha bárkinek kifogása van ez ellen, akkor keress másik ügyvédet, aki megcsinálja a szerződést.
2017. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jogos, a párom intézte ilyen sután az egészet mivel ezek meg erősködtek hogy ők tudnak ügyvédet és csak most derült ki hogy nagy komája a fickónak... és én meg beparáztam hogy ez nem feltétlen jelent jót ha komák is... vagy csak mindenről a nekem a korruptság jut eszembe? ki tudja :(
2017. máj. 17. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Már bocs, de a vevő szokta intézni.

Gondolom nem véletlenül vállalták át...

Így meg hogy haver is, tuti van benne huncutság.

A kérdésre a válasz, igen, hazaviheted és megnézetheted mással is.

Nehogy aláírd olvasás, értelmezés nélkül.

2017. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetesen. Senki nem tart majd a fejedhez fegyvert.


De normális helyeken ezt eleve úgy intézik, hogy nem az aláíráskor látod a szerződést először, hanem már jó előre megkapod a szerződés tervezetet, hogy kérhess benne változtatást...

2017. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!