Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire gáz, hogy anya...

Az mennyire gáz, hogy anya nem enged el 20 évesen fesztiválra? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először 18 évesen hívtak a barátaim érettségi után,de pont akkor lopták el a pénzemet banketton, ezért nem is engedhettem meg magamnak. Még a barátnője is mondta anyának, hogy érettségi után nem tanulni kellene csak... Beiratott nyelvtanfolyamra, ami szerencsére vagy sem nem indult. De mellette is el lehetett volna menni...

Tavaly egész nyáron dolgoztam, abból az idén nagyon szerettem volna elmenni a VOLT-ra, de annyit ordítozott, meg meg is pofozott, hogy elmentem a kedvem. Biztos drogozni megyek oda, vagy megb...tni magam, meg ribi vagyok.

Ha már a búcsúba lemegyek, akkor is elkezdi ezt a drogozás témát, megőrülök. Biztos a detoxban kötök ki és többet ide haza ne jöjjek. Kikészítem a családot, ja mert két kezemen megszámolom, hogy hányszor voltam bulizni, vagy csak belülni valahova éjfélig. Ezzel mi a rossz? 16 évesen is kitalálta, hogy felcsináltatni mentem magam a sulis táborba, mert ellátás egy hányós vírust utána nem sokkal.

Arról nem beszélve, hogy egyszer voltam egyedül kicsit részeg, de arról sem tudnak. Ezt a drogot nem is értem, már ha visszaszólok, akkor is tuti be vagyok drogozva...

Azért mert egyik volt osztálytársam elvonón volt, azért még nem kell bárkire ráfogni. Rohadtul nem ismernek, ha ilyet feltételeznek.

Jó persze, egy fesztiválon bármi előfordulhat, de ennyi idősen tényleg megjött a kedvem és tudok magamra vigyázni is.

Tényleg megteszik, hogy kiraknak.

Magamnak fizettem volna és még a legszigorúbb szülő a suliból is elengedte a "felnőtt" gyerekét.


2017. júl. 1. 16:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
20 eves FELNOTT no vagy, miert dontene anyud ezekrol?
2017. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem volt fiatal kora, most meg irigykedik, hogy próbálod jól érezni magad és még fiatal is vagy.
2017. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Jogos, hogy féltenek a szüleid de azért kissé átestek a ló túloldalára. 20 évesen állj ki magadért és mondd meg nekik, hogy hogy feltételezhetnek ilyeneket rólad! Pláne ha te állod a költségeket, akkor végképp nem értem miért problémáznak a szüleid... Lehet csak nehezen kezelik, hogy felnőtt a kislányuk.:)
2017. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Hat sajat penzembol, es felnottkent engem elengednenek, azt megkapnam a tipic szoveget, hogy ne fogadjak el senkitol semmit, meg ne igyak etc... anyud igazan fura. Beszeltel mar vele errol? Mit mondott? Mond neki nem vonz a drog meg az ital, es egy Soundon jobban megy a drog meg a pia...
2017. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

20 éves vagy, semmi köze hozzá már hová mész, nincs joga se megmondani, se visszatartani.


Nem volt jó fiatalkora valószínüleg és így éli ki, rajtad.

2017. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne hallgass rá. Elhiszem hogy nehéz de ha most nem lépsz 25-26 évesen is azon kapod magad hogy nem mész sehova. Ha azzal fenygetőznek hogy kidobnak, akkor menj koleszba és tanulj valami szakmát hogy eltartsd magad. Esetleg ha fenyegetőznek mondhatod hogy jó, de akkor nem nagyon fogtok látni.
2017. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

"Jó persze, egy fesztiválon bármi előfordulhat"


Ezzel a mondatrésszel gyakorlatilag azt írtad le, nem zárkózol el az elől, amitől anyud félt (részegre iszod magad vagy idegenekkel osztod meg a sátrad >>ha érted<<).

Tehát?


Mellesleg a reakciója nem normális.

ANyukádnak valami problémája van? Magánéleti, felfogás beli, neveltetési? Esetleg nem élt fiatalon olyan életet, amilyet szeretett volna? Erre te tudsz válaszolni, mert az okot több helyen is lehet keresni.

2017. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen miért az anyád dirigál? Állj a sarkadra, és menj oda, ahová akarsz.
2017. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Idősebbek a szüleim, meg rengeteget néznek tv-t. Aztán mindent beképzel, amit ott hall. Egyébként öregkorára kezd kicsit demens is lenni. Apa meg még rosszabb, már azt sem fogta fel, hogy pénteken nincs óránk, tuti lógok. De már, ha a kocsmába megyek, akkor is drogot menni voltam, mert el vagyok sápadva szerinte. Ez a hülye Tények meg Híradó, nem tudnak elvonatkoztatni.

Azt arra értettem, hogy bármi előfordulhat, hogy van aki drogozik ott stb., nyilván, de aki tud magára vigyázni és nem vevő ilyenekre. Nem feltétlenül kell a hányásodban feküdni, mert van akivel előfordult.

2017. júl. 1. 17:06
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

de ha nem normálisak, akkor miért nem költözöl el?


ezeket az éveket már senki se adja vissza neked, ne hagyd hogy a többit is elrontsák

2017. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!