Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire gáz, hogy anya...

Az mennyire gáz, hogy anya nem enged el 20 évesen fesztiválra? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először 18 évesen hívtak a barátaim érettségi után,de pont akkor lopták el a pénzemet banketton, ezért nem is engedhettem meg magamnak. Még a barátnője is mondta anyának, hogy érettségi után nem tanulni kellene csak... Beiratott nyelvtanfolyamra, ami szerencsére vagy sem nem indult. De mellette is el lehetett volna menni...

Tavaly egész nyáron dolgoztam, abból az idén nagyon szerettem volna elmenni a VOLT-ra, de annyit ordítozott, meg meg is pofozott, hogy elmentem a kedvem. Biztos drogozni megyek oda, vagy megb...tni magam, meg ribi vagyok.

Ha már a búcsúba lemegyek, akkor is elkezdi ezt a drogozás témát, megőrülök. Biztos a detoxban kötök ki és többet ide haza ne jöjjek. Kikészítem a családot, ja mert két kezemen megszámolom, hogy hányszor voltam bulizni, vagy csak belülni valahova éjfélig. Ezzel mi a rossz? 16 évesen is kitalálta, hogy felcsináltatni mentem magam a sulis táborba, mert ellátás egy hányós vírust utána nem sokkal.

Arról nem beszélve, hogy egyszer voltam egyedül kicsit részeg, de arról sem tudnak. Ezt a drogot nem is értem, már ha visszaszólok, akkor is tuti be vagyok drogozva...

Azért mert egyik volt osztálytársam elvonón volt, azért még nem kell bárkire ráfogni. Rohadtul nem ismernek, ha ilyet feltételeznek.

Jó persze, egy fesztiválon bármi előfordulhat, de ennyi idősen tényleg megjött a kedvem és tudok magamra vigyázni is.

Tényleg megteszik, hogy kiraknak.

Magamnak fizettem volna és még a legszigorúbb szülő a suliból is elengedte a "felnőtt" gyerekét.


2017. júl. 1. 16:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
6%

Ez a mamahotel ara

Tanulj munka mellett vagy turd el ennyi.

2017. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Bence_ ***** válasza:

Van tesód?

Ez a hozzá állás a szüleidről szól.

20évese nyugodtan jöhetnél, mehetnél. Pláne így, hogy dolgozol.

Ennek a sulidnak mikor lesz vége?

2017. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudsz mit kezdeni a helyzettel,megváltoztatni nehéz lesz őket,főleg ha idősek és tényleg egész nap a tv-t bámulják.

Egyszerűen állj magadért, közöld/beszéld meg velük,hogy felnőtt nő vagy, nincsen szükséged az engedélyükre, ekkor és ekkor elmész és ekkor és ekkor jössz haza, majd telefonálsz vagy írsz nekik közben amikor tudsz.

És elmész arra a fesztiválra és jól érzed magad.

20 éves vagy.Mikor kéne fesztiválokra járni,ha nem most?Ne hagyd,hogy zsaroljanak bármikor is.

Sok minden van,amit az idősebb korosztály nem fog megérteni..De nem is kell mindenben egyet érteni.Nagy a generációs különbség.. Ezen változtatni nem tudsz.

A másik opció,hogy elmész a fesztiválra és hazudsz róla,hogy ott vagy. De szerintem az őszinteség a nyerő.

2017. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!