Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni? Mit tanácsoltok?

Mit tudok tenni? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Anyával élek, apa fizeti a gyerektartást. Nyáron elszeretnék költözni barátomékhoz, de csak amíg nem kezdődik meg a suli. Az a baj, hogy anya a gyerektartást, családipótlékot nem hajlandó ideadni, mivel nem ő lát el, odaadhassam annak akinél lakok, ellát. A barátom szülei nem foglalkoznak ilyennel, ellátnak anélkül hogy adnék nekik pénzt, de mér maradjon anyánál, ha nem lakok itthon nem költi rám
2010. máj. 20. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
.
2010. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És a suli szeptemberben nem fog egy vagyonba kerülni?
2010. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ezt bezséld meg a szüleiddel!! mást nem nagyon tudsz csinálni!!!
2010. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
azért szerintem a barátod szüleinek sem mindegy hogy hány gyereket tartanak el... de amúgy meg annyira rossz otthon?? én biztosnan nem engedném hogy a 18 év alatti gyerekem a barátjához költözzön, még ha csak a nyáriszünetre is.
2010. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nahiszen... Szegény anyád, te aztán jól kezded!
2010. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?? Ha kiskorú akk elég hülye csaj lehetsz??(ne vedd nagyon a szivedre:)
2010. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok. Augusztus végén visszajönnék, így a sulit már ugyan úgy itthonról kezdeném. Igen rossz a helyzet, barátom fel se jön hozzánk, mert anya lenézi a munkája miatt, senkinek nincs kedve akkor olyan környezetbe jönni.
2010. máj. 20. 16:24
 9/13 A kérdező kommentje:
pont azért kéne a gyerektartás legalább, hogy ne kelljen, hogy saját pénzükből lássanak el, mondjuk barátom kifizetné a részemet, míg ott vagyok, de nem mind1, hogy itthon más élvezi a pluszt, és barátom meg esetleg kevesebből élhessen, rakhasson férre
2010. máj. 20. 16:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Apukáddal beszéld meg,hogy neked adja oda a gyerektartást. A családi pótlék pedig alanyi jogon neked jár,el tudod intézni,h a te saját folyószámládra menjen. De mindenképpen jobb megbeszélni inkább,mert csak veszekedés lesz később.
2010. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!