Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerül? Nem tudok...

Miért nem sikerül? Nem tudok ennél többet tenni. Feladom, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
1,5 sikertelenség,szedtem terhesvitamint,2 adag clostit,ittam a cickafarkfű-palástfűtea kombinációt,3 hete elkezdtem inni a mastodynon cseppet 2x30 cspp,A párom nem megy spermavizsgálatra,nem tudom rávenni.
2009. jún. 18. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem megy sparmavizsgálatra, akkor vegyél neki lícium gyümölcsöt!!! (Csak bioboltban árulják) És vegyél Maca Vibe tablettát neki! (ezt meg DM-ben)Mind a kettő kb megtízszerezi a spermaszámot, gyorsabbak is lesznek tőle! Ha Te ilyen sokat teszel az ügy érdekében, tegyen ő is, ez igazán nem sok, viszont nagyon hasznos! Emellett az E-vitamin is jó a pasiknak! Sok sikert! (nálunk ezzel 1 hónap alatt sikerült) ;)
2009. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sose add fel,nem fog hamarabb jonni mint kellene,hidd el ha nagyon akarod es kitartasz mellete akkor meg lesz.Ismerek valakit akik 3 evig probalkoztak es 3 ev utan megszulettet a kislanyuk.Sajnos hogy mindenkinek nem egyforma a szervezete.Voltal mar dokinal?A parod akar babat?mert ha igazan akar akkor el kell mennie vizsgalatokra.
2009. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet hogy nem fog tetszeni amit írok! De nem baj hogy feladod!!! A párodnak vegyél maca vibet, mint ahogy itt előttem is írták, segít!!! Te pedig ne is foglalkozz a baba témával!!! Szedj esetleg terhesvitamint és szerelmeskedjetek mert szeretitek egymást, ne a baba miatt hanem mert jó dolog a szeretet, szerelem! Figyeld meg hogy nem foglalkozol a témával, ezért az agyad leáll a "baba utáni vágy"-ról igy nem lesz leblokkolva stresszelve és hamarabb lesz pozitív teszted mint gondolnád! Nagyon sok mindenkinek bejött már! Amikor feladták akkor sikerült!!!
2009. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval én egy év után azt mondtam,hogy feladom lesz ami lesz.Két hónap múlva 4 hetes terhességet állapítottak meg.20 hós a kisfiam.Ne görcsölj rajta éld az életed.Hidd el meglepő milyen gyorsan terhes leszel :)
2009. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, ezzel én is egyetértek, csak nehéz nem erre gondolni és rágörcsölni, ha valaki ennyire a fejébe vette és ennyire szeretne, ráadásul nem jön... :(
2009. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En is nagyon akartam babat de valahogy nem ertem, hogyan lehet egyszeruen az agynak csak azt mondani, hogy ‘rendben nem foglalkozom a baba temaval’. Tenleg nem akarok ezzel senkit megbantani, tavol alljon tollem de aki vagyakozik utanna, minden nap ez volt a gondolata, az elete ez korul forgott akkor hogyan lehet nem ra gondolni gorcsosen amikor semmi mas nem szamit es ez az ami hianyzik az eletedbol. Sajnos nekem ez sosem ment ugyhogy en ugy estem teherbe, hogy gorcsosen akartam, de tenleg le a kalappal azok elott akik ezt megtudjak csinalni. Az igaz, hogy az ember eljut egy olyan pillanthoz amikor mar belefaradt es azt mondja, hogy: ‘rendben, ha nem lesz baba akkor valami mast kell talanunk ami ertelmesse es boldoga teszi az eletunket, ezt valositsuk meg es eljunk tovabb.’ De ehez szerintem tobb ev kell. Tudom mindenki mas es tenleg csodallom azt aki el tudja terelni a figyelmet arrol amit az eletben a legjobban akar, amire a legjobban vagyik, ami a genjeiben van, hogy igenis anya akarok lenni. Az igaz, hogy az agyunk nagyon befolyasolja a hormonok temelodeset es a gorcsos akarassal blokkoljuk ezekenek a hormonoknak a normalis mukodeset. Szoval ha te meg tudod csinalni es el tudod terelni a gondolataidat akkor igenis lehetseges es jo eselyekkel indulsz de ehez szornyu nagy akaratero kell vagy megvarni amig sajat magad belefaradsz annyira, hogy tenleg ne erdekeljen.

En ugy latom, hogy te mindent megtettel ami meglehetett. Nem tudom, hogy miert makacskodik a parod a sperma vizsgalat ellen, talan szegyenli a spermavizsgalatot de az biztos, hogy a spermavizsgalattol valo felelme nagyobb mint a baba utani vagya. Valahogy ezt kene megbeszelned vele, hogy szedje ossze magat es mondja azt, hogy igenis annyira vagyik arra a babara, hogy le tudja gyozni a felelmet vagy szegyenerzetet es elmegy erre a vizsgalatra, mar persze ha ez a gond mert ezt igazan csak te tudod, hogy miert nem akar elmenni. Mi fontosabb az o eletebe, az, hogy mindent megtegyen, hogy babaja legyen vagy az, hogy par orvos es apolo megtudja, hogy neki spermavizsgalata lesz. A gond attol meg nem fog megoldodni, ha nem tudunk rolla es szemet hunyunk felette. Ha meg jo a sprema szama akkor legalabb egy lepcsofokkal feljebb jutottatok es tudni fogjatok, hogy ez nem gond.

Kitartast kivanok nektek es fel a fejjel, jonni fog a baba, csak a parod is szedje egy kicsit ossze magat mert vannak fontosabb dolgok is mint az, hogy ki mit gondol!

2009. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megijedtem mikor olvastam a kérdésed, mert pár perccel ezelött szinte szóról-szóra ugyanezt írtam barátnőmnek sms-ben. Most voltam vécén és vizes folyásom van, ami a mensit jelzi. :( Nagyon elkeseredtem és feladtam. Én is 2 closti kúrán vagyok túl, iszom a teákat, csak a cseppeket nem szedem. Bár a férjem vállalkozna a spermavizsgálatra, de Ő meg külföldön dolgozik. Ebben a hónapban 1 hét szabin volt, amikor a peteérésem volt. Direkt igy csináltuk és bele is adtunk mindent, mert a doki uh-n nézte és nem maradtunk le semmiről. Már szinte biztos voltam benne, hogy sikerül, de nem.... Vasárnap, hétfőn nem kellene megjönnie, de ez a vizesfolyás már mindent elárult. :(
2009. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!