Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hárman vagyunk egy szobában,...

Hárman vagyunk egy szobában, és már nem bírom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves húgom, én 14/fiú vagyok és van egy 16 éves bátyám. A lakásban 2 szoba van, az egyik(kisebb) anyáéké a nagyobb(kb 15 négyzetm) pedig hármunké. Így nincs semmi magánéletem, ha magányra vágyok nincs hova mennem, ráadásul a bátyámmal elég sokszor veszekszünk. Ez kibírhatatlan. Mit csináljak?

#szoba #három gyerek #kicsi a lakás
2017. júl. 28. 14:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Egyik barátomat se tudom felhívni ide..
2017. júl. 28. 14:11
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
Előszoba? Oda kimehetnél aludnu
2017. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Captain Logic ***** válasza:
14%
És olyan szegények vagytok, hogy olvasni sincs időd megtanulni? Vagy csak a kategória kiválasztásánál a bátyádat verted?
2017. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem kérdezett kategóriát. De köszi a segítséget..
2017. júl. 28. 15:39
 5/20 anonim ***** válasza:
44%

Mi is hárman voltunk anno egy szobában, apám, nővérem és én, ráadásul nővéremmel egy ágyban. Emlékszem mikor beteg voltam gyerekként és horkoltam mert be volt dugulva az orrom, apám kizavart a szobából mert ő nem tudott pihenni és a fürdőszoba kövén aludtam.

Sajnálom hogy neked is igy kell felnőnöd, gondolom a szüleid rá se ba**tak mennyi hely, idő és pénz igényes három gyerek.

De: tanulásra használd a helyi könyvtárat ott van internet is. Barátkozz! Velük kint is el tudsz lenni, nem kell mindig a szobába ülni. A lényeg hogy minimalizáld az otthoni tartózkodást.

2017. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

Ne haragudj, de mit vársz tőlünk?

Dobjunk össze nektek egy nagyobb lakásra?

Ha tanulsz, majd mehetsz koleszba, de ott sem leszel egyedül egy apartmanban.

Tanulj ezerrel, hogy legyen belőled valaki és majd vehess magadnak egy ötszobás házat.

2017. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

Én a lánytestvéremmel és a nagyanyámmal voltam egy szobában, és mégis felnőttünk. Sőt, volt magánéletünk is.

Ha nagyon egyedül akartunk lenni, kimentünk a konyhába, amikor nem volt ott senki. Vagy elmentünk a közelben levő parkba.

2017. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#5 Vagy 6 éve vagyunk szegényebbek, akkor rúgták ki apát a munkahelyéről, nem ez volt a terv...


Egyébként 4,7-es átlagom van, az nem olyan rossz.

A kollégium jó megoldás lehet.

2017. júl. 28. 15:50
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
Tanulni tényleg lehet a könyvtárakban, telefonálni akár az udvaron/lépcsöházban/ház elött az utcán is lehet, söt egy kóla mellett pár órát egy cukrázdában/bisztróban is eltölthetsz.
2017. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

Azt szeretnem kerdezni, hogy jobban erezned e magad, ha lenne egy galerias agyad aminek ket oldala zart lenne a kozepet pedig fuggonnyel tudnad elzarni vagy toloajtoval?


Nyilvan nem ad akkora szabadsagot de azert megis tudnal egyedul lenni, szerinted ettol jobban erezned magad?

2017. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!