Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni akkor, ha...

Mit lehet tenni akkor, ha anya megbolondul szinte, és váltig állít rólam olyan dolgokat, amiknek nincs valóság alapja?

Figyelt kérdés

Olyanokat, hogy megütöm, kezet emelek rá, és mikor ezt ordítja tépi a hajam, és nyugodtan mondom neki, hogy engedjen el, nyugodjon le, menjen ki, és ne idegeskedjen.

Fenyeget olyanokkal, hogy a párja ezt azt csinál velem, mikor megemlítem, hogy van hatóság, ha lesz látható nyoma, nyilván fordulok feljebb, és abból ő is rosszul jön ki, akkor sír ordít, hogy gusztustalan vagyok, hogy ezt megtenném (tehát, annyi józan ész nincs benne, hogy felmérje, hogy normális ember nem hagyja ütni vágni magát), én csak azért nem ütök vissza, mert az Édesanyám, és az mert megüt, nem jelenti, hogy visszaüthetek, de viszont zavar, hogy megbolondul, és még fiatal asszony, nincs 50 éves sem , nem az volt a tervem, hogy ez pszichihátrián látogatjuk , de meddig mehet ez így?

Később lehet egy ilyen homályos pillanatában leszúr, vagy éjjel ránk gyújtja a házat, mikor ordít ilyeneket is mond, hogy'" rád gyújtom a házat, te meg bent pusztulsz', és ilyenkor ha valaki rá nézne, tényleg azt mondaná, hogy már nem itthonra való lenne.


2017. júl. 30. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Mióta ilyen? Nem volt valami trauma ami kiváltotta? Esetleg nem részeg?



A párja tud ezekről? Mit szól hozzá?

2017. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Volt, apu meghalt, gondoltam már rá, hogy nem tudja feldolgozni.

Párja mindent elhisz amit mond.

2017. júl. 30. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Az a baj, hogy te igenis hagyod.

Nem azt mondom, hogy meg kell ütni rögtön, de én első körben lefognám a kezét és megmondanám neki, hogy ha még egyszer rám emeli, eltöröm.

Második körben pedig igenis megverném.

Szülőt, anyát nem bánt az ember, HA NORMÁLIS. De egy ilyen elmebeteget miért kellene tisztelni?

2017. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mégis csak az anyukám.
2017. júl. 30. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Elköltözni nem tudsz? Ez lenne az egyetlen célravezető megoldás számodra.
2017. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!