Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van abból, hogy a...

Elegem van abból, hogy a barátom mindig minden téren csak ígérget?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Együtt még nem élünk, mindenben csak ígérget, és van száz kifogása, hogy most miért nem. De majd az év végén, majd ekkor majd akkor. Már elegem van ebből. És közben meg vigyorog. Mintha nem értené, hogy az nem a valóság, hogy majd lehet hogy valamit csinál fél év/egy év múlva. Most komolyan, nincs egy olyan férfi, aki a párkapcsolatban nemcsak ígérget? És ezzel nem provokálni akarok, hanem komolyan kérdezem.

2015. ápr. 8. 15:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd ott. Aztán nincs több ígéret. Ennyire egyszerű, de tényleg. Vannak normális férfiak. Az, hogy te egy hülyét fogtál ki, nem jelenti, hogy mind az.
2015. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is volt egy ilyen párom. Nyolc évig vártam arra, hogy majd ez meg az történik.

Aztán nyolc és fél év múlva férjhez mentem egy másikhoz, aki nem ígér semmit, de cselekszik.

Szóval, vannak még normális pasik. Én hittem benne és megérte.

2015. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Jó, és hol találok normális férfit?
2015. ápr. 8. 15:40
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Bárhol, nem helyfüggő.
2015. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Mondok valamit, és akkor az a válasz, hogy "Á, az nem olyan egyszerű." (most tényleg, egy 30 éves férfinak, akinek megvan keze-lába-agya, annak miért is lenne olyan nagyon bonyolult és nehéz minden?). Vagy: "Rajta vagyok az ügyön". Vagy: "Majd alakul", "Nemcsak rajtam múlik".
2015. ápr. 8. 15:42
 6/29 A kérdező kommentje:
Jé, nem tudom, ki pontozta le a válaszokat, mert nem én.
2015. ápr. 8. 15:44
 7/29 anonim ***** válasza:
66%
Konkrét példa?
2015. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Most is, napok óta beszélünk valami tervünkről, erre elkezdi, majd év végén. Most van április eleje. 8 hónap kell, hogy valamit megvalósítson 2 felnőtt ember??

Nem tudom, miért ilyeneket fogok ki, de már unom. Nem az első ilyen.

2015. ápr. 8. 15:51
 9/29 anonim ***** válasza:
64%

Az én párom nem ilyen, szóval úgy tűnik, hogy van olyan férfi, aki nem csak ígérget.

Én biztos nem lennék együtt egy tehetetlen emberrel.

2015. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
67%
kifogást mindig lehet találni ,ha az ember valamit nem akar.egyszerűen csak lusta dög ,vagy túl sokat nyaggatod és mindent rögtön akarsz.ha az előbbi ,akkor hagyd a francba.gondolom már úgyis az idegeidre megy.milyen jellegű dolgokról van szó?
2015. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!