Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a szülinapom és senki...

ZyxNoname kérdése:

Ma van a szülinapom és senki sem ér rá Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyám a párjával elment pár nap wellnesesni, mert úgy volt hogy a barátaimmal töltöm a szülinapot erre mind lemondta(nincs túl sok barátom de unom már hogy folyton valami közbejön nekik), teljesen depi vagyok tavaly is ugyan ezt megcsinálták velem :(

2017. aug. 3. 17:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Hanyadik szuletesnapod? Es mi lett volna a program?
2017. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Boldog szülinapot^^
2017. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Menj el a boltba, vegyél egy tonnányi csokit, aztán vakcold be magad kényelmesen, indítsd el a kedvenc filmed (lehetőleg valami vidámat, ne pedig sírósat) és egyél csokit. A csoki endorfint ("boldogsághormon") termel, és így kevésbé fogod magad rosszul érezni. Mikor velem történt hasonló én ezt csináltam.
2017. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
17.Az lett volna, hogy átjönnek és tartunk egy csajos napot csinálunk tortát filmezünk degeszre tömjük magunkat meg felelsz merszezünk ilyenek meg talán megkostoljuk anya borát, de ehelyett az egyik nyaral(de ő elötte szólt egy héttel szóval rá nem haragszom) az egyik dolgozik és az utolsó meg a barátjával van(de mindig nem értem egy napot nem tud távol lenni :( )... és ma reggel ír rám az egyik a kövi meg utána hogy ketten már nem az igazi és inkább nem jön :(
2017. aug. 3. 17:13
 5/20 anonim ***** válasza:

Pacsi, nekem is ma van a 17. szülinapom, és dolgozok. 😂 Majd szombaton lesz tartva buli. :P

Elég f@ sz barátaid vannak. Csinálj valami olyat, amitől jól érzed magad. Nézz egy jó filmet, sorozatot, olvass, csinálj koktélt, limonádét, menj el a strandra, szedj fel egy pasit...👍

2017. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem szeretek strandolni (nem bírom a tömeget :( )....Most éppen browniet sütök most sül addig fagyizok :D
2017. aug. 3. 17:42
 7/20 A kérdező kommentje:
de sajnos egész hétvégén is egyedül leszek :(
2017. aug. 3. 17:43
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy így alakult a szülinapod! Kívánok neked minden szépet és jót, sok ajándékot és igazabb barátokat! Boldog(abb) születésnapot!
2017. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=FfZ8yVcnLPs

Tarts egy önünneplő napot, nézz meg egy jó filmet, igyál meg egy pohár bort (tudom, hogy kiskorú vagy, akkor is :D), érezd jól magad. A "nagy" ünneplést meg majd bepótoljátok ;)

2017. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Isten éltessen sokáig szülinapod alkalmából!

A barátaidat pedig értékeld át.

2017. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!