Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket felköszöntenek a...

Titeket felköszöntenek a szülinapodon? Vagy ünnepkor pl karácsony? Tegnap volt a szülinapom és senki sem köszöntött fel a családból.

Figyelt kérdés

Utóbbi pár évben késve is de felköszöntöttek, de már azt sem. Olyan rosszul esik bezzeg ha róluk van szó étteremben bulit rendeznek jönnek a családtagok. Nem kell ajándék csak ne felejtsék el.

17L


2017. jún. 20. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor igen, mert az mindenkinek egyszerre van, nehéz lenne elfelejteni. A születésnapomkor nem, azt általában elfelejtik. Amúgy vicces, pont most lesz a szülinapom a héten, a szüleim meg épp aznap utaznak el.... :D Szóval nem is lesz senki itthon, hogy emlékezzen rá, és felköszöntsön.
2017. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok a családod tagja, de tiszta szívemből kívánok Neked boldog születésnapot!
2017. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem most lesz pàr nap múlva de màr a gondolatàtól is rosszul vagyok. Kerek szàm lesz, kis bulit akartam mert nem szeretem a felhajtàst meg a kényszerjópofizàst. Erre most kiderül, hogy leszünk vagy harmincan. Szívesebben lennék a helyedben.
2017. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam. Utólag is nagyon boldog születèsnapot kívànok!!!!
2017. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Számomra megdöbbentő hogy vannak olyan szülők akik nem köszöntik fel saját gyerekeiket..

Őszintén sajnálom. Boldog szülinapot! Azt kivanom hogy ha majd lesz saját családod akkor megbecsüljenek es szeressenek!

2017. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet, hogy készülnek csapni egy bulit vagy valamit? Szerintem még nem késő.


Sok boldog születésnapot!

2017. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Isten éltessen sokáig utólag!!

Velemaz fordult elő eddig, hogy elfelejtette valaki.

2017. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még sose felejtették el. El sem tudom képzelni, hogy hogyan lehet elfelejteni. És persze én is fel szoktam köszönteni a családtagokat, barátokat.

Szerintem ez nagyon gáz egy szülőtől, hogy a saját gyereke szülinapját elfelejti.

2017. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szülinapomkor és névnapomkor nem szoktak. Ami már csak azért is érdekes, mert a tesómmal 4 nap különbség van a dátumban és rá valahogy mindig emlékeznek... 17 éves koromig még vettem a "fáradtságot", hogy izgatott legyek és pattogjak a dátumot mondva nekik, utána már nem, azóta nem is köszöntenek fel. Persze, ha az ő szülinapjuknál nem reggel, hanem este hívom fel, akkor sértődötten ordibálnak, hogy nem ezt érdemlik tőlem. Finoman köszörülöm a torkom és megkérdezem, hogy mondd... hány évvel ezelőtt köszöntöttél fel te engem? Pár másodperc csend, majd az én hibám az egész.

Karácsonynál családi esemény van, ott kénytelenek tudomásul venni létezésemet.

23/N

2017. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szomorú.

Nagyon sok Boldog Születésnapot kívánok utólag is ❤

2017. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!