Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyaraláskor kötelező az ajándék?

Nyaraláskor kötelező az ajándék?

Figyelt kérdés

Nem régen nyaraltam, mivel nyaralni mentem, nem ajándékokat nézegetni, és ezzel foglalkozni, egy egy apróságot hoztam de semmi komoly költekezés, amúgy sem vittem annyi pénzt.

Most mindenki ezen dúl fúl, azt meg sem kérdezték hogyan éreztem magam, első fontos tényező, hogy nem voltam túl bőkezű...Nem karácsony van, elmentem jól érezni magam, vettem pár apróságot, hogy gondoltam rájuk, de ez sem elég...


2017. aug. 18. 20:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Ne foglalkozz vele. Pár hűtőmágnesen kívül mi se szoktunk mást hozni.
2017. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy kell ajándék, ha elmész Hajdúszoboszlóra, vagy a Balatonhoz!

Milyen 60-as évekbeli baromság ez?

Akkor volt divat mindenféle giccseket hozni "....-i emlék" címén.

Akkor sem kell, ha külföldre mész, mert ma már kitágult a világ, semmi nincs külföldön, ami nálunk nem kapható!

Esetleg ha olyan helyre mész a világban, ami kuriózum, akkor onnan hozhatsz valami apró érdekességet (pl. lávakövet Pompeji-ből, de az sem kötelező!

2017. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Pár érdekességet hoztam, de kisebb ajándék, nem gondoltam semmi fontosra, elvileg ők is tudták, hogy nem ezért megyek, fura ez a hiszti.
2017. aug. 18. 20:21
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Ki hisztizett? Ki az az óvodás?
2017. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Anyum
2017. aug. 18. 20:36
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem!

Lesz még gondod anyáddal!

2017. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Mi Isztambulban voltunk nyaralni a barátommal. Nekem alap volt, hogy hozok valamit a szüleimnek és testvéremnek. Amikor átadtam az ajándékokat, a szüleim csak csóválták a fejüket, hogy nem kellett volna erre költenem a pénzem. Szóval az ő logikájuk alapján azt mondanám, hogy nem, egyáltalán nem kötelező. Inkább próbálj ki eggyel több helyi ételkülönlegességet vagy menj el eggyel több múzeumba. Felszínes dolog elvárni az ajándékot.
2017. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát számomra elég érdekes ez, hoztam egy kis apróságot , az eszembe volt.
2017. aug. 18. 21:04
 9/26 anonim ***** válasza:
6%

Illik.

Nálatok kötelező !, most-már ezt is tudod. Legközelebb az első az édesanyád legyen mikor nyaralni mész valahova, hogy vásárolj neki valamit ami onnan való :D

2017. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Megfogadom!

Csak hát olyan fura, hogy kényszer, nekem ez úgy jött, hogy jajj majd örül ennek a kis apróságnak, hisz nem is sejti, hogy hozok neki valamit, majd biztos kirakja valahova, és eszébe jutok róla, jaaa, majdnem..

2017. aug. 18. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!