Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe ha...

Ti mit tennétek a helyembe ha apátok így viselkedne a helyemben?

Figyelt kérdés
Apám elvált anyámtól már évekkel ezelőtt mivel apám verte anyámat,eléggé munka kerülő típus sajnos.Azután össze ismerkedett,egy másik nővel,és a nő időközben terhes lett tőle.De mivel apám szintén őt is nem egyszer meg ütötte és durván viselkedett vele,illetve dolgozni nem dolgozott így ez a nő is,így elhagyta.Apu amikor megtudta hogy megszületett a második lánya nem ment be látogatóba se a mostoha anyámhoz hogy megnézze a babát sőt még majd nem azt is megkérdőjelezte hogy az ő gyereke-e ez a baba.Illetve a csasztit se hordta szét a rokonságnak a baba születése alkalmából, amit erre felé szoktak.És ezek után apám még nekem kezdett el panaszkodni hogy a nő furcsán viselkedik vele.Meg engem kért meg hogy én beszéljek a volt nőjével.Én ekkora elmondta hogy ez az ő dolguk én ebbe nem szólhatok bele.Nagyon furcsának találom hogy azt várja hogy én oldjam meg a gondjait.Pedig nekem semmi közöm hozzájuk és jogom se nincs bele szólni az életükbe.Már én is felnőttem saját családom van.És azóta mióta elmondtam neki ezt hogy én nem szólhatok az ő dolgába bele azóta nem keres,eddig ígérte hogy hívni fog.
2017. aug. 24. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd hogy ez nem a te dolgod! Ha van egy kis esze belatja hogy neki kene beszelni a csajjal a dolgot, nem gyáván odakuldeni teged!
2017. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazad van! Ez nem a te dolgod. Próbáldd meg felnyitni a szemet hogy ő a hibás, és amiket tesz az rossz.
2017. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
apád egy gerinctelen féreg. kihasznál mindenkit. most téged próbál.
2017. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló apám van, egyszerűen megszakítottam vele minden kapcsolatot.
2017. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"a csasztit se hordta szét a rokonságnak a baba születése alkalmából"


mi az a csaszti?

2017. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!