Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert utál ennyire anyám?

Miert utál ennyire anyám?

Figyelt kérdés
Mindent megteszek amit kér, mindenben segitek neki vagyis probalok ugyis ha bem mondja, es ha haza jon a munkabol (kozmunkas) reggel 8tol ott van 11ig eleg surun, es haza jon kiabalva hogy en nem csinalok meg semmit, mikozben a 17eves niverem bent doglik es alszik de en keljek fel neki az 5eves kisocsemhez hajnalok hajnalan mert an neha hogy o 5kor megy dolgozni, noveremmel tud normalisan beszelni, en meg megkerdezek tole valamit tenyleg tok normalisan valaszol kiabalva, akkor el hord mindennek, ku--a vagyok a szemeben, egy senki, egy olyan lany akit kar hogy megszult, nagyon orulne ha mar el koltoznek 15evesen azt sem banna ha az utcara, es ha mennek valahova engem itthon kell hahyni mert idegesiti a jelenletem...mit tegyek? 15eves vagyok de ez nem ilyen kamasz-szulo problema, annyira gyulolom hogy mar tenyleg inkabb laknek az utcan mint vele egy hazban... Mamamek is ugyanilyenek, rajuk se szamithatok higy naluk lakjak, apamra se szamithatok mert o meg mindig anyamnak ad igazat...mit tegyek??? Mar legszivesebben megolnem magam, bar o is azt szeretné,mert mar azt is mondta,hohy jobb lenne ha megolnem agam es hogy isten mikor vesz mar engem magahoz..

2017. aug. 27. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szörnyűek a szüleid..Sajnállak :(
2017. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szia, nincs az iskolában iskolapszichologus? akivel tudnal beszelni?
2017. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Hagyd őket a fenébe. Három év és elmehetsz. Ez lebegjen a szemed előtt
2017. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nimcs sajnos :(

Es 3ev...addig ki birni oket..minden egyes nap.... rosszabb mint egy horrorfilm

2017. aug. 27. 19:04
 5/19 anonim ***** válasza:

Egy barátnőmnek hasonló volt az anyja, náluk a húgával viselkedett így. Sajnos ott is csak az oldotta meg, hogy mikor a lány betöltötte a 18-at elköltözött otthonról albérletbe. Amíg iskolába járt addig pedig kolis volt és csak hétvégén kellett elviselnie az anyját meg a nem normális nevelő apját.


Szerintem is vagy iskolapszichológushoz (bár mifelénk hallomásból sem volt ilyen, nem tudom arra mennyire jellemző...) beszélj, vagy pedig egy olyan tanárral, akiben megbízol.

2017. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Kell valaki akivel beszélhetsz erről, nem feltétlen pszichológus, lehet egy barát is akiben bízol.
2017. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ne tedd meg,amúgy meg ő ha ennyire nem akar amúgy akkor miért nem adta át a gyámságot az államnak...amúgy meg ő lehet kérvényezni a gyámügytől hogy vizsgálják felül a szülő gyámságának való alkalmasságát kérj segítséget az iskolában egy tanártól és mond el neki hogy hogyan viselkedik és hogy szeretnéd ha segitenének hogy továbbá ez ne álljon fent.
2017. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Megemlítheted, hogy nem te szeretnéd nevelni a testvéredet, ne hárítsanak rád ilyen feladatokat, mert nem te vagy a szülő...

Nem tudom mennyi értelme lenne e kijelentésnek, "venné -e a lapot"

2017. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Semmiképp ne gondolj a halálra,próbáld kerülni anyádékat minnél többet,a "feladataidat"próbáld meg teljesíteni lehetőleg csendesen.Én is egy barátot ajánlanák neked akivel ezt megbeszélheted.Kitartás!:D
2017. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Barataim nincsenek :) senkivel se tudnek beszelni.egyedul vagyok a nagyvilagban.
2017. aug. 27. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!