Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy huszonéve...

Normális dolog, hogy huszonévesen a szülőkkel lakom?

Figyelt kérdés

Leginkább egy fő oka van, hogy még nem költöztem el: a magas albérlet árak.Vannak terveim, amikhez pénzt kell gyűjtenem,de csak így tudok spórolni ha nem költözöm el egy méregdrága albérletbe. Otthon magamra főzök, takarítok, beleadok a családi kasszába, senkit nem zavarok és a munkába járás is megoldott. Így feleslegesnek érzem egyelőre,hogy elköltözzek itthonról, még egy-két évig biztos maradok, utána azért meglátom.


Ti hány éves korban költöztetek el otthonról?


25/f


2017. aug. 27. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
91%
még nem költöztem el 21f
2017. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Amig a szüleidet nem zavarja ne foglalkozz mas véleményével. En is 25 vagyok es otthon lakom. Részben hasonló okból mint te, de en munka mellett levelezőn egyetemre járok. Az itthoni dolgokat elosszuk es kb senkinek nem lehet egy rossz szava sem.
2017. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
80%
Sziasztok! Valahol,az a szokás,hogy ameddig nem házasodik a gyerek, addig lakik a szülői szokás
2017. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
84%
Akarom mondani, szülői házban.
2017. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális dolog manapság. Én olyan 26-27 éves koromig tanulni fogok és valószínűleg, ha nem is végig, de sokáig itthon fogok lakni pontosan azért amiért te és ezt a szüleim meg is értik, támogatnak.
2017. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező: én fiú vagyok 20 éves vagyok. És itthon lakom a szülői háznál. És semmi baj nincs vele. Hogy más mit gondol az nem lényeg.
2017. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
19 éves koromban költöztem el.
2017. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak onnan költözik el a "gyerek"ahol problémák vannak! Ha nincs veszekedés,kiegyeznek,nem akar a gyerek sem elmenni és a szülő sem zavarja el a háztól.
2017. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a helyzet, az albérlet mocsok drága, a rezsi- és kajarészem leadom, házimunkázok én is, mással összeköltözni nem tudok és őszintén szólva nem érdekel nagyon más véleménye erről. Nyilván kényelmesebb így, de ha eltehetem azt a 100 ezret inkább, amit albérletre költenék, miért ne tegyem?
2017. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
27 éves vagyok és még otthon lakom. Saját házra gyűjtök.
2017. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!