Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben az esetben?

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
anyumnak 3 éve van barátja.Az elején minden szép és jó volt,megjátszotta magát, de az utolsó 2 év tele van veszekedésekkel, nagyon moslék ember, sokszor hazudik és az akarata szerint akarja irányitani anyumat.Sok esetben apróságokon vesznek össze és többnyire a pasi kezdi el a veszekedést.Olyankor ordibál, káromkodik és mindennek elhordja anyumat, úgy beszél vele mint a mosogatóronggyal.Mondtuk már anyumnak, hogy ilyen emberrel ne legyen együtt, de mindig kibékülnek és aztán mindig ugyanez.Nekem ma lett elegem, hogy anyunak azt mondta, hogy szétbaxom a pofád és eltördösöm a kezeidet, agyonverlek stb. és ezt mind azért mert azelőtti veszekedésnél letörölte őt anyum facebookról.Szerintem ez nagyon nem normális.Anyum helyébe nagyon rég kidobtam volna.Veszekedésnél is mindig mondja a pasi, hogy összepakol és viszi a laptopot is pl amit anyumnak vett ajándékba karácsonyra meg a többi ajándékot is.

2017. aug. 27. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Nos,lehet kártérítési pert kezdeményezni végül is polgári peres eljárásban..amúgy meg ez az élet és testi épség ellen irányuló fenyegetés és ez szerintem a kapcsolati erőszak büncselekményét veti fel érdemes feljelentést tenni a körzeti kapitányságon.
2017. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit se tegyél. Ezt csak anyukád oldhatja meg. Ha ő nem hajlandó ebből kilépni- mert jó neki - akkor úgyis igy maradnak a dolgok.
2017. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A kettes válaszolt jól.Anyud megteheti hogy kidobja,de nem teszi.Valamiért ez neki jó(tudatalatt).Max nyomást lehet rá gyakorolni,mert valószínűleg gyenge jellem(nem bántás képpen írtam)aki irányításra szorul.
2017. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ebben az esetben , megfognám édesanyám laptopját, majd azzal verném szét a fejét annak a fszkalpnak aki bátorkodik így beszélni édesamyámmal!Majd letörném a kezeit, és lenyeletném vele.Majd szépen gyűjtenék édesanyámnak pénzt egy másik laptopotra.Édesanyámmal senki nem beszélhet így.Ennek komoly következményei lennének.
2017. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ma megint kezdte és közbeléptem, velem is elkezdett orditozni, hogy kis bzi, nincs közöd hozzá, erre anyum mondta neki, hogy na jó pakolj és menj el.Nem akart először, de mondtam, hogy akkor hivom a rendőrséget,vitt mindent amit a háztartásba vett,laptopot,anyumnak vett cipőket és most azt állitja, hogy valami széttört a cuccai közül és feljelent a rendőrségen...
2017. aug. 28. 23:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyud tényleg elküldte most őt és elment, akkor le a kalappal előtte. Nekem anyum nem ilyen, párkapcsolatból párkapcsolatba menekül, ami egyik rosszabb mint a másik, mert nem akar egyedül lenni... Amíg a férfiakra azt mondják, hogy a farkukkal gondolkodnak addig a nők a petefészkükkel??
2017. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
beszéltem anyummal és azt mondta, hogy máskor is próbálta már elküldeni, de nem volt hajlandó elmenni.Ahogy nem tűrtem el, hogy megint igy kezd vele orditozni és közbeléptem, utána engem hordott el minden szarnak, majdnem nekem is jött, hogy megszólaltam hogy beszél anyummal
2017. aug. 29. 17:24
 8/9 anonim válasza:
Helyesen tetted kedves kérdező.Az ilyen szutyok egy darabig még próbálkozik ezzel-azzal, aztán eltűnik a süllyesztőben.Amíg anyud mellett állsz nem lesz baj.hármas voltam.
2017. szept. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs más

lehetőség, mint emlékeztetni arra, hogy ez nem lesz jàrható út, hogy édesanyáddal akar maradni.Az egyetlen lehetőség ebben az esetben az, hogy közösen, édesanyàddal esetleg egy emberesebb férfi rokon jelenlétében megkérni, hogy szedje a cuccait és távozzon onnan.Amennyiben ezt nem hajlandó megtenni, már nyugodtan lehet a rendőrök segítségét is kérni.Bízok benne megoldódik!!Kitartàs és ne djàtok fel! Sok szenvedéstől kìmélnétek meg magatokat a jövőre nézve, és rengeteg új lehetőség jelenne meg a szabadabb és boldogabb èlet terèn èdesanyàdnak!

2017. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!