Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadod ebben az esetben a...

Elfogadod ebben az esetben a pénzt?

Figyelt kérdés

25éves nő vagyok, párommal élek, közös udvaron édesanyámékkal.

Érdekelne hogy ki hogyan szokta megoldani ha van rá eset ha mondjuk a szülő megkéri a különélő gyermekét ha megy vásárolni vegyen néhány apróságot, 1-2-3 ezer forint értékben.


Ha én kérem meg anyát legtöbbször nem fogadja el, én szoktam ráerőltetni, ha ő kér meg akkor viszont legtöbbször rám erőlteti de sokszor megkérem hogy hagyja.

Érdekelne hogy szerintetek ciki ha elfogadom???


Hozzá szeretném fűzni hogy külön kasszán vagyunk.


2017. júl. 31. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki ha elfogadod, mivel ez nem kihasználás, hiszen oda-vissza működik.
2017. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, nem kell ebből ügyet csinálni, pláne ha egyikőtök sem egyik napról a másikra él.
2017. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyám is ilyen.:-) Szerintem nem ciki, ha nagyon erőlteti. Szoktam neki ajándékokat vinni az utazásaimról, intézem az ilyen-olyan dolgait (netes hirdetések, pályázatok, gyógyfürdőre beutaló stb), néha viszek kaját, ha a kedvencei közül főztem, párszáz forint miatt nem fogok veszekedni vele.
2017. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi minden esetben kifizetjük, pontosabban előre odaadjuk egymásnak a pénzt. Most pl nálunk be van zárva a spar, mert bővítik. Apósom összegyűjtötte a pontokat egy késre, de nem tudja kiváltani, mert nincs hol. Mi viszont megyünk a héten olyan helyre, ahol nyitva vannak, hát odaadta a kupont, meg a pénzt rá, majd kiváltom neki én. Nem tudhatod, hogy áll a másik anyagilag, mindig oda kell adni.
2017. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ,igy tiszta minden nincs vita belőle ,ki mit vett kinek.
2017. aug. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én anyukám is ilyen. Nagyon ritkán kér, hogy hozzak valamit, akkor mindig ki akarja fizetni, ő viszont folyton hoz valamit nekünk. Elfogadom, mert korábban, mikor nem akartam, nagyon megbántódott, és annyit nem ér meg a dolog, inkább igyekszem viszonozni, kedveskedni, ahogy épp tudok.
2017. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!