Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondanak hogy mikor aludjak...

Megmondanak hogy mikor aludjak, mindenkinél ez van?

Figyelt kérdés

Na tehát 15f vagyok és a szüleim elküldenek már 21:30-kor aludni, és elegem van hogy még egy óráig kell fetrengenem.

Mit mondjak nekik hogy még ne kelljen akkor aludnom?



2017. aug. 31. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Mond meg nekik hogy akármikor is alszol el hétkor akkor is felkelsz nekik segíteni.
2017. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
A legtöbben azért eljutnak oda már kisgyerekkorban, hogy még órákig olvasnak az ágyban meg ilyenek... Jobb lenne, ha megértenék, hogy neked korai a fekvés, de alvásra nem kényszeríthetnek. 15 évesen nyilván nem feküdnék le, ha nem akarok, nagyon extrém családi körülményeket kivéve, ahol ténylegesen ártanak nekem.
2017. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Csak jot akarnak. Nem soka suli, ha nem szoktatod magad a korai lefekveshez, akkor nem tudsz majd koran felkelni. Csak fetrengesz keso estig, aztan hajnalban meg nem lehet kirangatni se az agybol.
2017. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De mindig felkelek 6:30 de nem igaz hogy nem tudják megengedni hogy egy félórával később aludjak el.
2017. aug. 31. 17:25
 5/12 A kérdező kommentje:
#2 Alapból jóba vagyok a szüleimmel nyáron sose veszekszünk csak akkor veszekszem velük ha megmondják hogy mikor aludjak.
2017. aug. 31. 17:31
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat #3-nak akartam.
2017. aug. 31. 17:31
 7/12 A kérdező kommentje:
Mégis #2 :D bocsánat elnéztem #2 mégegyszer
2017. aug. 31. 17:32
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem korlatozzak meddig vagyok ebren,se iskola idobe,se nyari szunetbe. 

Ha ejfel,ejfel,ha 2-3 ora akkor annyi. 

16L

2017. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Befekszel az ágyba és olvasol,telefonozol,laptopozol...

Szerintem nem.olyan nagy tragédia a fél tízes takarodó.

2017. szept. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Hallgass a szüleidre. Szükséged van a megfelelő mennyisègű pihenésre. Alvás közben növekedési hormonok termelődnek. Ezek kellenek, hogy a csontozatod ès az izomzatod is strapabíró legyen. Az agyadnak is szüksége van a regenerálódàsra. A hormonrendszered is felborul, ha nem alszol eleget. Akik nem pihennek eleget, azoknál nagy eséllyel alakul ki túlsúly. Egyszerűen megborul az anyagcseréd. Az idegrendszerednek is kell a pihenés. Ha nem tudsz elaludni, olvass. Lehetőleg hagyomànyos, papír alapú könyvet. Nem tudom, sportolsz-e valamit. Ha nem, akkor érdemes elkezdeni. A rendszeres mozgás is segíti a könnyű elalvást.
2017. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!