Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti férjetek is szokott úgy...

A ti férjetek is szokott úgy beszélni a közös gyereketekről ha mérges, mintha csak a tiéd lenne?

Figyelt kérdés

Pl. "Szólj rá a hülye kölködre... " Megmondtam a gyerekednek..."


Pedig tőle van a gyerek, nem mástól, mégis ezt mondja.



2017. szept. 5. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a felesegem szokott neha igy fogalmazni. Szerintem nem szep dolog... sot eleg bunko.
2017. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez elég érdekes hozzáállás. Az én férjem nem beszél így, főleg nem hívja kölöknek
2017. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
93%

Ja, hoppa :DD


A kerdesre valaszolva:

Eleg taho dolog igy beszelni...

2017. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Apám csinálta ezt gyerekkoromban... Ha valamiben sikeres voltam, akkor "az ő genetikája", ha meg dühös volt, akkor "te takony", meg az "anyád nevelése", illetőleg (anyukámnak) "a te hülye kölyköd". Gondolom mindenki el tudja képzelni, milyen a viszonyom vele felnőttként.
2017. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Hát én ezt elég sok apától halottam. Ha valamit jól csinál a gyerek. A fiaM ezt meg azt csinálta. Persze ha baj van: A TE gyereked...
2017. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

Nekem az alkoholista apám volt ilyen undorító féreg.


Ha eredményt értünk el, akkor mindig úgy beszélt hogy "Az én fiaim, az én gyerekem". Persze a leghangsúlyosabb az egészben az ÉN volt. Gyakorlatilag nem a mi érdemünket ismerte el, hanem a mi sikerünket is úgy állította be, mintha az ő érdeme lenne, hiszen "ő csinált" minket, tehát miatta értük el azt amit...

Bezzeg ha valami rossz volt, akkor ment ugyanez a "Szólj a kölyködre, te gyereked" beszéd.


Az ilyen emberek végletekig önzőek, akik a gyerekükre is csak tárgyként tekintenek akik csak arra valók hogy saját érdemüket villogtassák.

2017. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen felindulásból én is szoktam így beszélni amit sosem gondolok komolyan, de akkor amikor elpattan a húr sajnos így beszélek.
2017. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Két tanárunk egy pár, a fiuk az osztályunkba jár, mesélte egyszer az anyja, ha vmi rosszat csinált a suliban mindig azt mondja az apja, hogy megint mit csinált a fiad :D

Ismerek én is olyat mint vki már írta, ha ügyes a gyerek az apjáé ha nem az anyjáé-de ezt mindig poénból mondja, sosem komolyan.

Szerintem mindenkinél van ilyen, egy részig elfogadható, dehogy büdös kölök, hülye gyerek az nem

2017. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
44%
Szemèlyes meglátasom szerint, anyakènt törekednünk kell a családi bèkère. A fèrfiak legtöbbje egyáltalán nem mondható kifinomultnak, a markánsabb nemet kèpviselik. Ez büszkesèggel tölti el a szívüket. Ès szòban forgò fèrfiakat kèrem, tessèk most valami hobbi jellegűre figyelni - tehát ne ide - úgy gondolom, mi az okosabbik nemet kèpviseljük. Tisztelet a pro/conrta kivèteleknek. Nyersebben: TE ülsz le tanulni a gyerekkel, TE vagy az aki ha ötöst kap a gyerek álmodbòl felkeltve is szòrol szòra eltudod mondani mit mondott a tanárnak (ami 5-ös lett), mert TE voltál az aki 77-szer is mosolyogva mondta vokálba azt a mondatot a gyerekkel. Azt is be merem kockáztatni, hogy TE rendezed a gyerek hivatalos ügyeit ès TE indítod iskolába mielőtt becsekkolsz a munkahelyeden úgyhogy anyucik, itt jön èrvènybe a szelektív hallás. Primitív dolognak tartom egyèbkènt az ilyen megnyilvánulásokat, hisz a gyerek kèt összeforrt èlet igazi gyönyöre, akarmilyen pici, akármilyen nagy.. Nagyon sajnálom, ha így beszèl egy fèrfi, de örüljünk a büszkesègènek, a "kölyköd" ès e'ffèle rèszeket pedig cèlszerű kikerülni, kiegèszíteni, esetleg parodizálni (amin lehet az apa is nevet) de bele állni semmikèpp!!
2017. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Kilences, az elso es az utolso mondatod rendben van, a tobbi baromsag. Kitagadott peldak utani velemenyformalas es altalanositas.
2017. szept. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!