Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te merges vagy ha otthon...

Te merges vagy ha otthon valaki kenyer nelkul eszi a sajtot/kolbaszt? Pazarlasnak tartod?

Figyelt kérdés
Nem melyszegenysegben elokre gondolok.Tehat nem szukseges etelen sporolni,tegyuk fel.
2014. aug. 2. 20:10
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki mérges, én sem tudom, hogy miért. Talán a pocsékolás miatt? De nem tudom, miért pocsékolás az, ha kicsit az íze miatt is eszed, nemcsak azért, hogy jóllakj. Engem még 30 évesen is "tanítanak", hogy hogy "kell" enni ezeket, szépen kenyérrel, meg hogy egyszerre fogyjon el mindkettő, de fogom magam, és eszem úgy, ahogy jólesik, főleg, ha én vettem.
2014. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
77%

Mitől lenne pazarlás?

Komolyan, létezik, hogy vannak, akiknek még ez is ok a kötözködésre a családjukkal? :O

2014. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
90%
Második: igenis létezik. Mert elvileg így hamarabb elfogy, több kell belőle, hogy jóllakj, és ezek drága dolgok. Stb. Én sok mindent szeretek magában enni, nemcsak ezeket, extrém dolgokat is, és hülyét kapok, hogy mi hogy "kell" meg "szoktak", ha nekem úgy esik jól, és ráadásul meg is vettem magamnak.
2014. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
91%
Nem ! Tudod mivel szeretem/szeretjük legjobban a sajtot ? Jó minőségű száraz fehérbor mellé ,isteni ;-) !
2014. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
27%
Nem haragszom,a lányomra rászolok(4éves) de csak azért mert ha magában eszi ezeket akkor utánna fáj a hasa.Jomagam nem tudok kenyér nélkül enni semmit se,férjem szokott néha kenyér nélkül kajálni de egyáltalán nem izgat hogy kenyér nélkük kajálja a sajtot.
2014. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
64%

oké, de ha sajnálom tőlük a kolbászt, akkor veszek kenyeret és zsírt, oszt jónapot, nincs vita. Ha már kolbászt vettem, azt hadd egye úgy mindenki, ahogy akarja.

Én sem dúskálok a pénzben, de eszembe nem jutna emiatt szólni.

2014. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
76%
egyedül élek és nem tartok itthon kenyeret, kb 2-3 havonta van csak pékáru a lakásban
2014. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
89%
Akkor emelnék szót, ha a család egyik tagja eleszi a sajtot/kolbászt a többiek elől, akiknek csak a kenyér marad. De ha csak csipeget belőle, akkor miért ne tegye? Én ezen egyszerűen nem tudnék kiakadni... Ha kisgyerekekről van szó, akkor szerintem a rendszeres és közös családi étkezések mellett nem hinném hogy maradna arra étvágya hogy ezekkel lakjon jól....
2014. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
15%
Nekem ilyen eszembe sem jutna. Csak aggódásból szólnék, hogy megfájdul a hasa.
2014. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
54%
hű, mennyi smucig ember van itt... gratulálok. Jó életetek lehet, ha le kell valakit pontozni azért, mert ha már megvett valamit, nem sajnálja a családjától.
2014. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!