Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon idegesit az anyam (? )

Nagyon idegesit az anyam (? )

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csinaljak. Legszivesebben elmennek mindig itthonrol.

Folyton azt hajtogatja hogy örüljek hogy eltart, meg hogy majd egy szakmunkás lesz belőlem(egyebkent o is szakmunkas en meg mar 3.eve gimibe járok...),szerinte tok hulye vagyok 4,7es átlaggal. Vegyem meg magamnak a saját keresetemből amire szükségem van pedig meg nem is dolgozhatok. Egyik pillanatba meg normalis masikba meg idegbeteg lesz es utoget. De a legjobban az bosszant hogy mindig fejemhez vagja ha valamibol rossz jegyet szerzek es hogy en meg a gimit sem jarom ki nemhogy fősulira járok majd. Es nem tudom mi a sz*r baja van a szakmunkásokkal mikor ő is az de mindig azt mondja belolem is az lesz...:/ Belolem mindig a legjobbat akarja kihozni. 4-estok rosszabb jegyet ne merjek haza hozni mert megbanom ha oedig rossz jegyem lesz ugy leorditja a fejem hogy meg Afrikába is meghallják és tiszta ideg lesz,néha még meg is üt.

Nem tudom mit csináljak ilyenkor amikor rájon az 5perc. Szerintetek? Illetve miért csinálja ezt?? :((

14/L


2017. okt. 3. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
mert rajtad éli ki a saját hiányosságait. De nemsokára úgyis változik
2017. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azert mert ot bantja hogy o olyan volt te meg olyan lehetsz faj neki hogy jobb vagy nala !! En amugy az ilyet aki feltekeny a lanyara soha sem neveznek anyanak !! Hany eves vagy most eppen ??b
2017. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Valószínűleg látja benned a lehetőséget, és szeretné, hogy többre vidd nála. Mivel az anyukád, nagy valószínűséggel csak a legjobbat akarja neked, és ezt a folyamatos "idegesítéseddel" tudja elérni.

Vagy az első válaszolónak lehet igaza, és az anyukád szimplán rajtad éli ki azt, hogy talán elérhetsz olyasmit, ami neki nem sikerült.

Szerintem mindenképpen beszélned kéne vele ahelyett, hogy távol maradsz tőle, és így csak tovább mélyíted a konfliktust. Üljetek le szépen nyugodtan, és mondjátok el egymásnak, hogy mi bánt titeket, azután kössetek kompromisszumot!

2017. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!